$
בארץ

דיווחתם ב-Waze? המידע הזה עומד לשמש את המשטרה

משטרת ישראל מצטרפת לתוכנית של אפליקציית הניווט המאפשרת שיתוף מידע על מצב התנועה, אירועי תנועה ושינויי תנועה מתוכננים

תומר הדר 18:2703.11.16

משטרת ישראל מצטרפת לתוכנית ה-Connected Citizens Program הגלובלית של חברת Waze אשר כולל העברת מידע דו-כווני על מצב התנועה, אירועי תנועה ושינויי תנועה מתוכננים. מטרת התוכנית היא לשתף תובנות עמוקות יותר של נתוני התנועה והפיכת הכבישים לבטוחים יותר עבור ציבור הנהגים.

 

משטרת ישראל מצטרפת ליותר מ-100 שותפים נוספים בתוכנית בכל רחבי העולם. במסגרת שיתוף הפעולה, משטרת ישראל תספק מידע ודיווחים על סגירות כבישים, עבודות מתוכננות, אירוע תנועה מרכזיים, וכן צמתים וכבישים מסוכנים, בכדי לייצר תמונת מצב כוללת ומלאה של התנועה בכבישים והשפעתם על תנאי הנסיעה ובכך לאפשר לנהג לבחור את דרכי הגישה הטובות ביותר.

 

 

Waze. המשטרה דווח על עצמה? Waze. המשטרה דווח על עצמה?

 

השר לבטחון פנים ח"כ גלעד ארדן ציין: "המשטרה חייבת להיות בחזית הטכנולוגיה ולעשות שימוש ביכולות המתקדמות ביותר הקיימות כמו אלה של Waze. שיתוף הפעולה יאפשר למשטרה לעקוב כל העת בזמן אמת על עומסי התנועה ועל הרגלי הנסיעה של הציבור ולתת מענה טוב יותר להזרמת התנועה ולהגעה בטוחה יותר".

 

לדברי מפכ"ל המשטרה, רנ"צ רוני אלשיך: "הצבנו כיעד ארגוני, לממש כל התייעלות בהנגשת המידע מהמשטרה לאזרח באופן ישיר ומיידי. שיתוף הפעולה עם חברת Waze תהווה נדבך טכנולוגי נוסף שיאפשר למשתמשי הדרך לקבל בזמן אמת מידע אודות מצב הכבישים ולהגיע בבטחה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x