$
בארץ

עוד התאגדות בביטוח: עובדי איילון הצטרפו להסתדרות הלאומית

לאחר מבצע בזק של החתמות עובדים הושלם המהלך - האיגוד המקצועי בהסתדרות הלאומית הודיע להנהלת החברה כי הוא מייצג מעתה את עובדיה

רחלי בינדמן 13:2606.10.16

התאגדות עובדים נוספת בחברת ביטוח: הפעם זוהי חברת איילון ביטוח שבשליטת לוי רחמני ויונל כהן, שעובדיה התאגדו במסגרת ההסתדרות הלאומית.   

האיגוד המקצועי בהסתדרות הלאומית פנה הבוקר (ה') להנהלת חברת איילון בראשות אריק יוגב והודיע לו כי היא הארגון היציג בקרב עובדי החברה וקבוצת איילון אחזקות. בחברה עובדים למעלה מ 1.200 עובדים.

 

בחברה הוקם ועד פעולה, אשר תכנן מבצע בזק בשיתוף ההסתדרות הלאומית. בתוך יממה הושלם המהלך שבמסגרתו הצטרפו מאות רבות של עובדים מכל אתרי החברה ברמת גן, תל אביב, חיפה, נתניה וירושלים. בימים האחרונים הגביר מערך הגיוס את פעילותו וזו הפכה לגלויה ביומיים האחרונים.

 

איילון מצטרפת לחברות הביטוח מגדל, כלל, הפניקס, AIG, מנורה, ולבתי ההשקעות אקסלנס ופסגות שבהם בחרו העובדים להקים ועד להסדרת תנאי העסקתם מול ההנהלה. ברקע למהלכים אלה, השחיקה ברווחיות של עולם הפיננסים וצעדי ההתייעלות שיוזמות החברות בענף.

 

בימים אלו מתרחש מאבק פנימי בהראל, חברת הביטוח הגדולה היחידה שטרם הוקם בה ועד. ההסתדרות מנסה להקים בה ועד יציג אך קבוצה של עובדים מנהלת מולה מאבק בטענה כי אין מקום לועד בחברה - לנוכח הדאגה לעובדים בחברה לטענתם, כמו גם להתנגדות לתשלום דמי החבר להסתדרות.

 

יונל כהן יונל כהן צילם: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x