שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

נחשף בכלכליסט

מנכ"ל משרד האוצר: "רואה בחומרה את השתלחויותיו של מנהל הדסה בחשבת הכללית"

מנכ"ל משרד האוצר, שי באב"ד הבהיר כי הורדת הוויכוח המקצועי לפסים אישיים אינה מסייעת לתהליך ההבראה של בית החולים ואף פוגעת בו. באב"ד התייחס להתבטאויותיו החריפות של פרופ' רוטשטיין נגד מיכל עבאדי בוינאג'ו שנחשפו בכלכליסט

ספי קרופסקי 12:1911.09.16

מנכ"ל משרד האוצר, שי באב"ד, הבהיר הבוקר במכתב למנהל בית החולים הדסה, פרופ' זאב רוטשטיין, כי הוא רואה בחומרה רבה מאוד את השתלחויותיו האישיות בחשבת הכללית, מיכל עבאדי בויאנג'ו.

 

המנכ"ל הבהיר כי הורדת הוויכוח המקצועי לפסים אישיים אינה מסייעת לתהליך ההבראה של בית החולים ואף פוגעת בו. עמדת משרד האוצר הייתה ונשארה כי תהליך הבראת בית החולים – שהינו המטרה המרכזית אליה מחויבים שליחי ציבור - מחייב עמידה בהנחיות המדינה ובפרט הנחיות החשבת הכללית והחשב המלווה, שיתוף פעולה עימם ושקיפות מלאה כלפיהם.

 

מימין מנכ"ל הדסה פרופ' זאב רוטשטיין והחשכ"לית מיכל עבאדי בויאנג'ו מימין מנכ"ל הדסה פרופ' זאב רוטשטיין והחשכ"לית מיכל עבאדי בויאנג'ו צילום: עמית שעל, עומר מסינגר

 

המנכ"ל הבהיר, כי ויכוחים מקצועיים, ככל שיהיו, צריכים להתברר בפורומים המקצועיים המתאימים ולא באמצעות כלי התקשורת.

 

באב"ד מתייחס להתבטאויותיו של פרופ' רוטשטיין שנחשפו ב"כלכליסט". במכתב ששיגר לחשכ"לית, שאליו כותבו גם שר הבריאות יעקב ליצמן ושר האוצר משה כחלון, יצא מנכ"ל הדסה במתקפה חריפה נגדה, וטען כי היא מנסה לסכל את הליך ההבראה של בית החולים, על מנת לפגוע בו אישית. "מפליא עד כמה חכמה ופיקחית את יכולה להיות מחד ואיך המגה־אגו שלך מסוגל להעביר אותך על דעתך מאידך", כותב פרופ' רוטשטיין. "פעילותך מאחורי הקלעים בנציבות שירות המדינה ואצל היועץ המשפטי לממשלה כבר פורסמה לכל, אבל אגו כמו שלך לא יודע לראות את היתרון הגדול שבמינוי שלי למוסד בעייתי ומורכב כל כך כמו הדסה. עד כדי כך מעוור אותך האגו שלך, שטחו עיניך לראות את המהפך העצום שחל בשמונת החודשים שבהם אני מכהן כמנכ"ל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x