$
תיירות

המלון של איוונקה: טראמפ פותח מלון פאר ליד הבית הלבן

המועמד הריפובליקני מגיע לוושינגטון, גם אם לא ייבחר לנשיא. בשבוע הבא יחנוך בסמוך לבית הלבן מלון פאר חדש ברשת שלו ברמה "שטרם נראתה בענף". צפו בתמונות של המלון שנבנה בהשקעה של 200 מיליון דולר וינוהל על ידי בתו

שירות כלכליסט 08:0610.09.16

נראה שדונלד טראמפ מתכוון להתגורר בוושינגטון גם אם לא ייבחר לנשיא ארה"ב. ב-12 בספטמבר, יפתח את דלתותיו מלון טראמפ אינטרנשיונל וושינגטון שעלות בנייתו מוערכת ב-200 מיליון דולר. המלון שוכן במה שהיה בניין הדואר ההיסטורי של הבירה הממוקם בפנסילבניה אווניו, מספר 1100 – לא הרחק מהבית הלבן.

 

מי שתעמוד בראש המלון היא בתו של דונאלד טראמפ – איוונקה.  

עם כל הבאזז סביב אביה, המועמד לנשיאות ארה"ב מטעם המפלגה הריפובליקנית, קל לשכוח כי איוונקה רבת פעלים גם היא ומכהנת כסגנית נשיא בכירה לפיתוח ולרכישות באימפריה של טראמפ. בין תפקידיה כרעיה , אם לשלושה ילדים, בת, חוד החנית של חברת אופנה מצליחה, היא גם חברה בקבוצת #womenwhowork. מלון היוקרה הקרוב לבית הלבן הוא החדש מבין הפרויקטים שאותם היא מובילה.

 

התקשורת מגלה עניין רב בטראמפ אינטרנשיונל וושינגטון ולא רק בגלל שהוא מקרב, לפחות פיזית, את טראמפ לבית הלבן הנכסף. מבנה המלון, שנבנה ב-1899, נמצא ברשימת המבנים ההיסטוריים בארה"ב. שלא כמו פרויקטים אחרים של קבוצת טראמפ, שתמיד מתהדרים בסגנון ייחודי משלהם ובולטים בסביבה, במלון זה מתכוונים בקבוצה לשמור על אופי המבנה ההיסטורי.

 

מימין: איוונקה ודונלד טראמפ בטקס הנחת אבן הפינה של המלון מימין: איוונקה ודונלד טראמפ בטקס הנחת אבן הפינה של המלון צילום: גטי אימג'ס

 

אולם, כמו בכל מוצר מבית היוצר של טראמפ, מלון היוקרה בעל 263 החדרים, יציע את הסוויטה הגדולה ביותר בוושינגטון הבירה, הסוויטה הנשיאותית – "טראמפ טאון-האוס" - שתשתרע על פני 585 מטרים רבועים עם כניסה נפרדת מפנסילבניה אווניו. כמו כן, יש במלון את אולם הנשפים הגדול בעיר, לובי המתנשא לגובה 9 קומות, וספריה המכונה על שם הנשיא אברהם לינקולן.

 

המלון גם מתהדר בכך שהוא ידידותי לילדים ולחיות מחמד. הוא גם יכלול ספא שייקרא על שמה של איוונקה. באתר המלון מכריזה טראמפ, האמונה על העיצוב של המקום, כי מדובר ב"רמה של פאר שטרם נראתה בשוק זה".

 

מסעדת המלון תהיה מסעדת הסטייקים BLT Prime של דייוויד בורק. במקור החברה ניהלה מגעים עם השפים גרגורי זכריאן וחוזה אנדריאס, אולם אלו ביטלו את הסכמיהם עם החברה ב-2015 על רקע הערותיו נגד המהגרים של טראמפ וכעת מסובכים בתביעות משפטיות עם החברה.

 

מגדל השעון של בית הדואר הישן הוסב למגדל תצפית פנורמית על העיר. במגדל, שאותו ניתן לראות מרחבי העיר וגם כמובן מהבית הלבן, תלויים "פעמוני הקונגרס" שהינם העתק של אלו שבכנסיית ווסמינסטר שבלונדון, והוענקו לארה"ב כמתנה לרגל יום הולדתה ה-200 ב-1976.

 

חדר "סטנדרטי" במלון של טראמפ חדר "סטנדרטי" במלון של טראמפ צילום: trumphotelcollection

 

הלובי במלון. גובה של 9 קומות הלובי במלון. גובה של 9 קומות צילום: trumphotelcollection

 

חדר האמבטיה בחדר במלון. זהב במיטב המסורת של טראמפ חדר האמבטיה בחדר במלון. זהב במיטב המסורת של טראמפ צילום: trumphotelcollection

 

 

בית המלון מבחוץ. פעם זה היה הדואר המרכזי של וושינגטון בית המלון מבחוץ. פעם זה היה הדואר המרכזי של וושינגטון צילום: איי אף פי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x