שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

הכנסת תקיים דיון מיוחד על משבר השבת ברכבת: "נתניהו הניף דגל לבן"

אילן גילאון, יו"ר סיעת מרצ שיזמה את הדיון: "נתניהו נכנע לסחטנות חרדית"; יו"ר סיעת יש עתיד, עפר שלח: "הציבור מאס בתרגילים הנכלוליים של ראש הממשלה"

רוני זינגר 13:4503.09.16

סיעות האופוזיציה אספו 25 חתימות הדרושות לצורך כינוס כנסת מיוחד בזמן הפגרה, וזאת לצורך דיון "בנושא ביזוי השבת והפגיעה בחיילים ואזרחים סביב משבר הרכבת".

 

סיעות האופוזיציה ידרשו את קיום הדיון המיוחד בעקבות יוזמה של סיעת מרצ. יו״ר סיעת מרצ, אילן גילאון: "הדגל הלבן שהניף נתניהו בפני הסחטנות של הסיעות החרדיות, תוך שהוא מביא לשיבוש ודאי של תנועת הרכבות ובכך לפגיעה בציבור הנוסעים, היא שערוריה שעל הכנסת לתת עליה את הדעת".

  

 מירב מיכאלי מירב מיכאלי צילום: אלכס קולומויסקי

ח"כ מירב מיכאלי, יו"ר סיעת המחנה הציוני, מסרה: "משחקי האגו במזכירות הליכוד עולים לנו במחיר כבד מדי שיביא לבזבוז משווע של כספי ציבור בהם ניתן היה להשתמש להגדלת קצבאות הזקנה והנכות של עשרות אלפי אזרחיות ואזרחים. יש לנו כבוד גדול לשבת וכבוד גדול לציבור שומרות ושומרי השבת. חבל שנתניהו מבזה את השבת, פוגע בחיילי צה"ל ובאזרחים ובאופן אבסורדי לחלוטין גם גורם למאות עובדי משרד הביטחון ונהגי אוטובוסים לחלל שבת רק כדי לנסות להראות לשר כץ בתוך הליכוד מי בעל הבית".

 

יו"ר סיעת יש עתיד, ח"כ עפר שלח מסר "אי אפשר לעבור לסדר היום על כניעתו המבישה של נתניהו להפגנת הכח של החרדים, על חשבון חיילי צהל והציבור בכלל. הציבור מאס בתרגילים הנכלוליים של ראש הממשלה"

בטל שלח
    לכל התגובות
    x