שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

שמולי על מינוי שרונה פלדמן לסמנכ"לית בפניקס: "פשוט מביש"

חה"כ מתח ביקורת קשה על מינויה של מי שהייתה עד לאחרונה מנהלת מחלקת ביטוח בריאות באגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר, ועתה תשמש כסמנכ"לית בחטיבת הבריאות של הפניקס

שירות כלכליסט 19:0409.08.16

"אפשר להמשיך לגלגל עיניים לשמיים ואפשר להפנים כבר שלפקח על חברת ביטוח ואחרי פחות משנה לעבור לנהל אותה - זו שחיתות עם רישיון", כך הגיב היום (ג') חה"כ איציק שמולי (המחנה הציוני) על הידיעה לפיה שרונה פלדמן, מנהלת מחלקת ביטוח בריאות באגף שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר עד פברואר האחרון, תמונה לסמנכ"לית בחטיבת הבריאות של הפניקס, החברה השנייה בגודלה בתחום ביטוחי הבריאות.

 

לדבריו, "פשוט מביש שהרגולטור מתנגד בכל תוקף להחיל על עצמו תקופת צינון נורמלית. החשש מפני רגולטור שהמחשבות על המעסיק הבא משבשות את שיקול דעתו הוא אמיתי ובנסיבות הללו גם לגיטימי".

שרונה פלדמן שרונה פלדמן

 

פלדמן אמורה להיות בשנת צינון אך קיבלה אישור לקצר אותה. היא תצטרף לרג'ואן גרייב, עד לפני כשנתיים סגן בכיר לממונה על שוק ההון דורית סלינגר שמכהן בתפקיד בכיר בחטיבת החיסכון ארוך הטווח של הפניקס.

 

 

 

פלדמן הייתה אחראית על תחום ביטוחי הבריאות והביטוחים הסיעודיים באגף שוק ההון, הובילה את הרפורמה בתחום ביטוחי הבריאות, את הפוליסה האחידה בבריאות ובסיעוד וכן את ההסדרה של הביטוח הסיעודי הקולקטיבי, תיקון הגדרת מקרה ביטוח ויישוב תביעות סיעוד. היא תסייע לחברה מנסיונה כיצד להטמיע את הרפורמות הללו, שהן רפורמות מרחיקות לכת ומשנות פני ענף לאורך זמן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x