• תפריט
קריירה

רוצים להצליח בעסקים? קבלו את העצה של ריצ'רד ברנסון

המיליארדר הבריטי מנהל מאות חברות - ועדיין נותר בידיו זמן פנוי. כעת הוא משתף בהרגל שמאפשר לו להיות פרודקטיבי ולהצליח

שירות כלכליסט 21:2308.08.16

הימים של המיליארדר ריצ'רד ברנסון עמוסים, ולא רק לטעמנו במערכת מדור קריירה של "כלכליסט" החל מפיקוח על מאות חברות שבבעלותו, אימונים יומיים ועד לתכנון מתיחות מתוחכמות על חברים. אולם, ברנסון, מייסד קבוצת וירג'ן מספר כעת כי הרגל אחד, שכולם יכולים לאמץ, הוא שמסייע לו לשמור על יעילות ופרודוקטיביות: דייקנות.

 

"אם אתם רוצים להיות פרודוקטיבים יותר, אז תתחילו מההתחלה: תגיעו בזמן", הוא כתב בפוסט שפורסם באתר וירג'ן. "בין אם מדובר בפגישה, בטיסה, בתור או בדייט, חשוב לוודא שאתם מגיעים בשעה שבה קבעתם. זו אולי נשמעת כמו עצה מיושנת, אך היא שירתה אותי היטב בחמשת העשורים שאני בעסקים".

 

בפוסט נוסף שפרסם בשנה שעברה בלינקדאין הסביר ברנסון, שהונו עומד על 5 מיליארד דולר, כי הדייקנות מאפשרת לנהל ביעילות את היום. "ברגע שמתחילים לפגר קשה לצמצם את הפער שנוצר. דייקנות אינה פירושה שצריך להתרוצץ כל הזמן. אני תמיד מוצא זמן להתאמן – גלישת רוח, טניס או רכיבה על אופניים – ולבלות עם יקיריי. דייקנות פירושה לארגן את הזמן ביותר יעילות".

 

 

ריצ'רד ברנסון ריצ'רד ברנסון צילום: בלומברג

 

בנוסף, הגעה בזמן היא כלל נימוס בסיסי, או כפי שמנסח זאת ברנסון "איחורים מפגינים זלזול מוחלט. לא משנה אם אתה סלבריטאי או נגר, פוליטיקאי או צבע, דוגמנית או מוזיקאי, היום של כולנו מורכב מ-24 שעות, והזמן של כולם חשוב באותה מידה".

 

"כל מה שיש לכם בעסקים הוא המוניטין שלכם, ולכן חשוב שתעמדו במילה שלכם", מסכם ברנסון, וקובע.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x