שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

התארגנות העובדים בפסגות צוברת תאוצה: מעל ל-100 חתימות על טופס הצטרפות

נציגי הארגון 'כוח לעובדים', המתחרה בהסתדרות, ממתינים מחוץ למשרדי בית ההשקעות כדי להחתים עובדים נוספים במטרה להגיע למכסת המינימום להקמת ועד העומדת על 250 עובדים. הבוקר חשף "כלכליסט" כי ברק סורני, מנכל פסגות ניירות ערך, מועמד לתפקיד המנכ"ל

רחלי בינדמן 10:5007.08.16

התארגנות עובדי פסגות להקמת וועד עובדים יציג צוברת תאוצה: לפי ארגון כוח לעובדים, המתחרה בהסתדרות, בתוך 24 שעות מאז הקריאה לעובדים להתאגד ביום חמישי חתמו על טופס הצטרפות 100 עובדים.

 

דרושה חתימתם של עוד כ-250 עובדים כדי להכיר בוועד עובדים יציג. הבוקר, הודיעו נציגי כוח לעובדים בדף הפייסבוק של ההתארגנות כי הם ימתינו בשעות הבוקר ואחר הצהריים בעמדה מחוץ לבניין פסגות בתל אביב ויענו על שאלות של העובדים ביחס להתארגנות ויחתימו מצטרפים.

 

הבוקר חשף "כלכליסט" כי יש מועמד חדש להחליף את מנכ"ל פסגות, חגי בדש, הפורש: ברק סורני, מנכ"ל פסגות ניירות ערך. במידה וסורני ייקח את התפקיד, יהיה זה מינוי פנימי שמוכר על העובדים ועשוי להשקיט את הרוחות. ההתארגנות מגיעה בין היתר על רקע חילופי ההנהלה וחששות העובדים מכך וכן מהציפייה לכך שהמנכ"ל החדש יבקש להתייעל על מנת להציג שיפור נוסף ברווחיות לקראת הליך מכירה עתידי שתוביל קרן אייפקס, הבעלים.

 

 

 צילום: shutterstock

בטל שלח
    לכל התגובות
    x