$
בארץ

הסכם שכר חדש בנייר חדרה: כרבע מהעובדים יקבלו אופציות במקום העלאה

מחיר המימוש יהיה כ-120 שקל למניה, כ-10% מעל מחיר המניה בבורסה לפני המסחר היום, והן יחליפו העלאות שכר שנקבעו בהסכם הקיבוצי הקודם

גולן חזני 14:3128.06.16
הנהלת נייר חדרה הגיעה להסכם שכר חדש תקדימי עם העובדים שבמסגרתו הם יוותרו על חלק מההעלאות המגיעות להם במסגרת ההסכם הישן, ובתמורה יקבלו אופציות למניות החברה.

 

 

 

מה דעתך על מניית נייר חדרה:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

מדובר ב-120 אלף אופציות שיקבלו 260 עובדי החברה המאוגדים בהסכם הקיבוצי. בסך הכל מועסקים בחברה שבשליטת קרן פימי כאלף עובדים. האופציות תהיינה למימוש על פני ארבע שנים עפ"י תכנית האופציות של מנהלי החברה, ומחיר המימוש יהיה כ-120 שקל למניה, כ-10% מעל מחיר המניה בבורסה לפני המסחר היום.

על ההסכם חתמו הנהלת נייר חדרה מול ועד העובדים וההסתדרות. כמות האופציות שיקבל כל עובד תיקבל בהתאם לרמת השכר עליה ויתר עפ"י נוסחה שעליה יסכמו הועד וההנהלה.

 

ישי דוידי מייסד ומנכ"ל קרן פימי ישי דוידי מייסד ומנכ"ל קרן פימי צילום: עמית שעל

 

הסכם העבודה הקודם של העובדים כולל תוספת מפעלית בשיעור של 2.5% לשנה ותוספת דרגה של 4% מהשכר שמוקנית מידי שנה ל-50% מעובדיה הקבועים של החברה. בחברה אומרים כי הרעיון הוא שהעובד יהיה שותף לעליית ערך של החברה, וגם לירידת ערך במידה ותקרה, מה שיעלה את המחויבות שלהם לחברה.

 

מנכ"ל פימי ישי דוידי אמר כי "נייר חדרה נמצאת בתהליך השבחה מורכב, שאמור לאפשר לה להיות תחרותית מול חברות דומות בעולם. לצורך השבחתה, נדרש שיפור בתחומים רבים ומגוונים. שיתוף הפעולה בין ההנהלה לעובדים הוא מהלך חשוב, ראשון מסוגו בישראל וייחודי, שאמור לרתום את העובדים להצלחת החברה. מהלך זה הינו נדבך נוסף בתהליך ארוך ונחוש בכדי להפוך את נייר חדרה לחברה מצטיינת ומובילה בתחומה."

בטל שלח
    לכל התגובות
    x