בארץ

פילבר: "ההחלטה בעניין נתניהו ואלוביץ' - תמוהה"

מנכ"ל משרד התקשורת יוצא נגד החלטת היועמ"ש לאסור על נתניהו לטפל בנושאים הנוגעים לבעל השליטה בבזק: "הפך חברות גרידא - לניגוד עניינים"

אלירן מלכי 21:5715.06.16

מנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר, תקף את החלטת היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט שאסר על נתניהו לטפל בענייני איש העסקים שאול אלוביץ בעל השליטה בקבוצת בזק.

 

פילבר אמר לחדשות 2 כי "ההחלטה שפרסם משרד המשפטים היא תמוהה ותקדימית. משרד המשפטים הפך חברות גרידא לניגוד עניינים. היחסים מסתכמים בארוחת ערב חברית פעם פעמיים בשנה״.

 

נתניהו ואלוביץ' נתניהו ואלוביץ' צילום: עמית שעל

מנדלבליט הודיע היום לראש הממשלה ושר התקשורת בנימין נתניהו, כי בעקבות הפרסומים על קשריו האישיים של נתניהו עם אלוביץ', נוט לא יוכל לעסוק בכל מה שקשור לעסקיו כשר תקשורת.

 

משרד ראש הממשלה מסר למנדלבליט כי "לראש הממשלה יש קשרי ידידות עם אלוביץ' מזה כ-20 שנה והם מקיימים קשרים חברתיים ביניהם". במשרד ראש הממשלה הוסיפו כי נתניהו נפגש עם אלוביץ' כמה פעמים בשנה באירועים חברתיים אך לא מתקיים בין השניים קשר כלכלי ונתניהו מעולם לא קיבל מאלוביץ' תרומות, כספים או הלוואות. נתניהו הודיע למנדלבליט כי על מנת למנוע טענות בדבר חשש לניגוד עניינים, ומטעמים של נראות ציבורית, הוא מוכן להימנע מטיפול בעניינים הנוגעים לאלוביץ' ולחברות שבשליטתו.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x