שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

SMS מרוטשטיין: מייחצן אישית את שירותי הדסה

המרכז הרפואי, שמצוי בתהליך הבראה, שלח לקהל הרחב מסרונים בדבר קיצור תורים לבדיקות ולניתוחים

ספי קרופסקי 08:0913.06.16

רבים מאזרחי ישראל פתחו את בוקר שישי עם הודעת טקסט חגיגית שנשלחה אליהם מהמרכז הרפואי הדסה, המבשרת על פתיחת מרכז חדש לקיצור תורים לניתוחים ולמגוון בדיקות רפואיות. ההודעה נשלחה בשמו של המנכ"ל, פרופ' זאב רוטשטיין, שנכנס לתפקידו לפני כחצי שנה. "כלכליסט" ניסה את המוקד הטלפוני החדש, ואכן מתברר שמדובר בשירות התייעלות חדש שמציע בית החולים שנמצא בתוכנית הבראה עד 2020.

 

מרכז קיצור התורים של הדסה נפתח במקביל ליוזמת קיצור התורים של המדינה, שבמסגרתה יועברו כ־900 מיליון שקל למערכת הבריאות הציבורית כדי להגדיל את האטרקטיביות של הניתוחים בבתי החולים הציבוריים ולעצור את הנהירה לניתוחים במערכת הבריאות הפרטית.  

בית החולים הדסה בירושלים. עזרה תקשורתית בית החולים הדסה בירושלים. עזרה תקשורתית צילום: אוהד צויגנברג

 

בדו"ח המבקר שפורסם בחודש שעבר הוקדש חלק נרחב להתנהלות הפיננסית של הדסה, ובייחוד לחגיגת השר"פ לפני שפרופ' רוטשטיין נכנס לתפקידו. בין היתר נמצא ש־90% מהניתוחים נעשו במסגרת השר"פ. רוטשטיין הכריז מלחמה על התופעה, וביטל את שר"פ הבוקר.

 

"הדסה יהיה בית החולים הראשון בארץ שמציע הנגשת תורים", אמר רוטשטיין. "בבוקר שישי הודענו לקהל המטופלים על קיצור תורים לבדיקות סי־טי שיתבצעו בתוך שלושה שבועות מרגע הפנייה לקבלת תור".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x