$
משפט

בעלי סלקשיין מחסני אופנה אייל חדד מואשם בתרמית בני"ע

הפרקליטות טוענת שבין השנים 2009-2014 ביצע חדד אלפי עסקאות תרמיתיות בהיקף של כ-50 מיליון שקל, כדי להריץ את מניית חברת המכשור הרפואי איתמר מדיקל

תומר גנון 12:3309.06.16

הפרקליטות הגישה היום (ה') לבית המשפט המחוזי בת"א כתב אישום נגד אייל חדד, בעלי חברת סלקשיין מחסני אופנה, על ביצוע עבירות של תרמית בני"ע. חדד נעצר ונחקר לראשונה לפני שנתיים על ידי רשות ני"ע, בחשד שהריץ מניות של חברת המכשור הרפואי איתמר מדיקל בהיקף של 50 מיליון שקל.

 

הבורסה לניירות ערך הבורסה לניירות ערך צילום: בלומברג

 

בתקופה הרלוונטית לאישומים, 2009-2014, היה חדד הבעלים של רשת הבגדים סלקשיין מחסני אופנה ביחד עם אדם נוסף. באמצעות החברה הוא החזיק 92% ממניות של חברה פרטית נוספת בשם בילבורד פרסום. רשות ני"ע חקרה חשד לפיו במהלך השנים 2009-2014 ביצע חדד כ-5,400 עיסקאות תרמיתיות המסתכמות בכ-50 מיליוני שקל במניית חברת איתמר מדיקל, תוך שעסקאות אלה משפיעות על שער נייר הערך.

 

הפעילות התרמיתית, כך טענה רשות ני"ע, בוצעה באמצעות 15 חשבונות שונים השייכים לחברות סלקשיין ובילבורד ובאמצעות חשבונות אישיים.

 

עו"ד איריס ניב-סבאג ממשרד שינמן-נגב-ניב מסרה: "אייל חדד השקיע במניה לאורך שנים מתוך אמונה בחברה ובעתידה. את טענותינו נביא בפני בית המשפט".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x