שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

מכוונת לאירופה

אלביט מערכות חושפת פיתוחים שיוצגו בתערוכת הציוד הביטחוני Eurosatory בצרפת. "אירופה התעוררה, תקציבי הביטחון מתחילים לגדול"

עוזי בלומר 18:2208.06.16

חברת אלביט מערכות חשפה היום מערכות אותן תציג בשבוע הבא בתערוכת הציוד הביטחוני Eurosatory 2016 שתיפתח בפריז ב-13 ביוני. רני קריל, סמנכ"ל השיווק הבינ"ל של החברה  אמר היום במהלך סיור עיתונאים בחברה, שבעקבות גל הפליטים שמציף את אירופה, ואירועי הטרור בצרפת ובבלגיה, חל זינוק בהתעניינות האירופית בציוד בטחוני לשמירה על גבולות, ניטור שטחים, מודיעין, שליטה ובקרה, ועוד.

 


 

 

בין הפיתוחים שחשפה החברה – מערכת קסדת IronVision המיועדת לצוותי רכב קרבי משוריין. הקסדה מקבלת צילום וידאו ממצלמות יום ולילה המותקנות על הרכב, ומקרינה את הווידאו על משקף הקסדה באופן שאיש הצוות רואה מה קורה מחוץ לרכב, כאילו הוא נוסע ברכב שקוף.

הקסדה מאפשרת לצוות הרכב ללחום ולנוע בשטח ללא פתיחת מדפים או הצצה מחוץ לרכב, ומסוגלת גם להציג מיקום כוחות בשטח, ציון מטרות, ועוד.

מוצר נוסף הוא מערכת תצפית מודיעין ואחיזת שטח בשם SupervisIR, מבוססת אינפרא אדום שמאפשרת שליטה וניטור של שטחים גדולים בזווית ראיה רחבה, ביום ובלילה. עוד הציגה החברה מכ"מ חודר עלווה, המכונה MBR. המכ"מ מסוגל להבחין באנשים ורכבים המצויים בתוך צמחיה סבוכה, הוא קל משקל, נפרס ונאסף בקלות, ובעל יכולת מעקב היקפית.

 

אלביט מערכות - מערכת תצפית איירון ויז'ן לרכב קרבי משוריין אלביט מערכות - מערכת תצפית איירון ויז'ן לרכב קרבי משוריין צילום: יח"צ

בטל שלח
    לכל התגובות
    x