$
משפט

ענבל אור נלחמת על הג'יפ: "אינו מותרות לאם חד הורית בישראל"

יזמת הנדל"ן כתבה לבית המשפט כי רכב היוקרה נדרש לה כדי לעמוד ב"גל המשימות היומיומיות של אישה גרושה המטפלת בילדיה", והוסיפה: "לא תצמח שום תועלת באחסון וירידת ערכו במגרש"

זוהר שחר לוי 12:3012.04.16

"אחזקה ושימוש ברכב, לאם חד-הורית האחראית לגידולם של ארבעה ילדים קטינים, אינם מותרות במדינת ישראל, בבחינת הכרח, ומבלי להלאות את בית המשפט הנכבד בגל המשימות היומיומיות של אישה גרושה המטפלת בילדיה". כך כתבה יזמת הנדל"ן ענבל אור לבית המשפט, בהתנגדות שהגישה היום (ג') לבית המשפט לבקשתו של כונס הנכסים שלה, עו"ד איתן ארז, להפקיד בידיו את ג'יפ הלנדרובר שברשותה כמו גם כלי רכב נוספים.

 

הג'יפ היוקרתי משועבד לבנק מזרחי טפחות. לפי הכונס, אור התבקשה להעביר זה מכבר את הרכב אך לא עשתה זאת. "בנסיבות אלו", כתב הכונס, "ועל מנת למנוע הברחה של הרכב ורכבים נוספים שבבעלותה של אור (ככל שישנם) יש לאפשר לתפוס את הרכב". נציין כי אתמול הטילה רשות המסים על הרכב עיקול, בעקבות צו להקפאת נכסיה של אור כערובה לתשלום המס שעל פי החשד של הרשות היא חמקה ממנו.

 

"אמנם מדובר ברכב יקר", כתב לבית המשפט עורך דינה של אור שלמה טופז, "אבל לא תצמח שום תועלת באחסון וירידת ערכו במגרש, דבר הנושא עלויות, כאשר בפועל הדבר יצריך את אור להשכיר או לרכוש רכב אחר, למטרות שפורטו. מה גם כי אין להתעלם מהליכים אחרים המתבררים כיום (החקירה נגד אור ברשות המסים, ז.ש.ל), המובילים לכך שכל רכושה תפוס עד שיובררו העובדות".

 

טופז הוסיף כי אור תגיש בקרוב דו"ח מטעמה לבית המשפט ובו תובא "מסכת רחבה של מצבת הנכסים וההיבטים הכלכליים המפורטים ביחס לכל אחד מהפרויקטים".

 

ענבל אור ענבל אור צילום: שאול גולן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x