שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

אמיר אביב, המשנה למנכ"ל הפועלים, עוזב ומקים חברת השקעות בניו יורק

בתפקידו האחרון שימש אביב שנתיים בנוסף למשנה מנכ"ל הבנק גם כחבר הנהלה וממונה על החטיבה הבין לאומית

רעות שפיגלמן 20:4403.04.16

אמיר אביב, הממונה על החטיבה הבינלאומית ומשנה למנכ"ל בנק הפועלים בשנתיים האחרונות, עוזב את הבנק ומקים חברת השקעות בניו-יורק.

 

בהודעת השינוי הארגוני שהפיץ הבנק לאחרונה וגם בדו"ח הכספי של הבנק בשנה שחלפה אכן כתוב כי אביב ביקש לפרוש מהבנק כדי להתמסר למיזם פרטי בחו"ל. היום (א') נודע ל"כלכליסט" כי אביב מקים חברת השקעות.

 

אביב ניהל את החטיבה הבינלאומית עד סוף חודש מרץ. חטיבה זו מוזגה לתוך חטיבת השווקים הפיננסיים ושתי החטיבות מנוהלות היום על ידי דן קולר, משנה למנכ"ל הבנק הפורש, ציון קינן. יש לציין כי מספר בכירים בבנק הפועלים מוגדרים כמשנה למנכ"ל.

 

 

אמיר אביב. עוזב את הפועלים לניו יורק אמיר אביב. עוזב את הפועלים לניו יורק

 

בתפקידו האחרון שימש אביב מסוף 2013, כמשנה למנכ"ל הבנק, חבר הנהלה, וממונה על החטיבה הבין לאומית.
במסגרת זו היה אחראי על כל פעילויות הבנק מחוץ לישראל. קודם לכן שימש כמנכ"ל פועלים שוקי הון, זרוע ההשקעות והבנקאות להשקעות של הבנק במשך ארבע שנים ולפני כן כשש שנים כמשנה למנכ"ל פועלים שוקי הון ואחראי על פעילות הבנקאות להשקעות בארץ ובחו"ל.

 

לפני שהצטרף לפועלים שוקי הון עבד אביב במחלקת המיזוגים והרכישות של בנק ההשקעות  גולדמן זאקס בלונדון, בתחום של מיזוגים ורכישות של בנקים וחברות ביטוח.

 

אביב (44) גדל בארה"ב וחזר ארצה בשנת 2003, כאשר הצטרף לפועלים שוקי הון. הוא בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) מלונדון ביזנס סקול.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x