$
בארץ

מסיט את האש? אורי יוגב פתח בהליך הדחה נגד יו"ר התעשייה האווירית רפי מאור

לטענת בכירים באוצר ההתקפה של ראש רשות החברות הממשלתיות נגד מאור דווקא בזמן שמבקר המדינה חוקר את התנהלותו בפרשת הפרטת תעש היא בגדר "מהלך נואש שנועד להחליף את הכותרות השליליות נגדו"; מאור: "מדובר בפקיד ציבור בכיר שמנהל נגדי מסע של ציד מכשפות"

גולן חזני 11:5312.01.16
בעוד שמבקר המדינה חוקר את התנהלותו של ראש רשות החברות אורי יוגב בפרשת הפרטת תעש, שולף היום יוגב שפן מהכובע ופותח בהליך הדחה של יו"ר דריקטוריון התעשייה האווירית, רפי מאור.

 

"המהלך של יוגב שקוף ונואש", אמרו היום גורמים בכירים באוצר. "הוא מנסה להסיט מעצמו את האש לאור הסתבכותו עם הפרטת תעש באמצעות הליך הדחה שנועד לצרכי יחסי ציבור בלבד כדי להחליף את הכותרות השליליות להן הוא זוכה בימים האחרונים בכלי התקשורת".

 

במכתב ששלח היום יוגב למאור, שהגיע ל"כלכליסט" הוא כותב: "בחודשיים האחרונים הובאו לידיעת הרשות שורה של אירועים בהם נפלו פגמים בהתנהלות החברה, אשר לדעת הרשות קשורים להחלטותיך ולפעילותך כיו"ר דריקטוריון החברה. עמדת הרשות היא כי נפלו ליקויים מהותיים בדרך בה מילאת את תפקידך. בשל האירועים המפורטים שוקלת הרשות להפסיק כהונתך כדירקטור שאינו ממלא תפקידו כראוי בחברה".

 

למאור ניתנו 30 יום להגיב לטענות.

 

מור מסר ל"כלכליסט": "מדובר בפקיד ציבור בכיר שמנהל נגדי מסע של ציד מכשפות ורדיפה אישית באופן לא אתי. אני אגיב על המכתב הזה בהרחבה בהמשך".

 

רפי מאור. הליך הדחה לגיטימי או ספין תקשורתי מכוון? רפי מאור. הליך הדחה לגיטימי או ספין תקשורתי מכוון? צילום: ענר גרין

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x