שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

רשות המסים חקרה את עורך דינה של בר רפאלי בחשד שסייע לה להעלים מס

עו"ד עמית קריגל, שימש בעבר היועץ המשפטי של פקיד שומה גוש דן. רפאלי נחשדת בכך שהציגה מצג שווא לרשות המסים לפיו היא אינה תושבת ישראל

עמרי מילמן 17:5107.01.16

כחלק מחקירתה של רשות המסים בנוגע להעלמות המס של הדוגמנית בר רפאלי נחקר עו"ד עמית קריגל בחשד כי סייע לרפאלי להעלים מס. קריגל שימש כעורך דינה של רפאלי בדיונים מול רשות המסים שהובילו לחקירה.

בר רפאלי בר רפאלי צילום: אייל נבו

 

רפאלי נחשדת בכך שהציגה מצג שווא לרשות המסים לפיו היא אינה תושבת ישראל, זאת דרך החתמת בני משפחתה על חוזי שכירות, עבור דירות שהיא התגוררה בהן ועשיית חוזים סודיים עבור רכבים. כן טענה רפאלי כי מרכז חייה אינו בישראל ולכן אינה צריכה לשלם מסים על הכנסותיה מחו"ל. על פי ההערכות רפאלי העלימה בכך עשרות מיליוני שקלים. עוד נחקרת רפאלי כי לא שילמה מס על "הטבות הסלב" המפליגות שקיבלה בין היתר על עיצוב הבית וכן על רכבי יוקרה. על פי החשד, ועל פי חקירתה של רפאלי ברשות מי שעמדה בקשר עם מייצגיה של רפאלי והציגה את התמונה המוטעית לגביה היא אמה, ציפי רפאלי.

 

עו"ד קריגל שימש בעבר כיועץ המשפטי של פקיד שומה גוש דן, כך עולה מאתר האינטרנט של משרדו, משה מזרחי נח קריגל. שותפו של קריגל למשרד, משה מזרחי, היה בעבר היועץ המשפטי של רשות המסים.

 

סנגורו של עו"ד קריגל, עו"ד רועי בלכר ממשרד גולדפרב-זליגמן, מסר בתגובה: "עו"ד קריגל מייצג את גברת רפאלי בדיונים מול פקיד השומה במשך מספר שנים, והוא עושה זאת בהתאם לסטנדרטים המקצועיים הגבוהים המאפיינים את התנהלותו. לא נפל כל רבב בייצוגו את רפאלי, ואנו סמוכים ובטוחים כי תיק החקירה בעניינו ייגנז".

 

רשות המסים מסרה כי היא אינה מוסרת פרטים על חקירות מתנהלות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x