$
בארץ

התחרות חשובה: רה"מ "הנחה לשמור על תחרותיות בשוק הסלולר"

לפי הודעת משרד התקשורת, נתניהו תודרך ע"י מנכ"ל המשרד בנוגע לעסקת גולן טלקום וסלקום והנחה לגבש המלצות לשמירה על התחרותיות ועל ההשקעות הנדרשות ברשת

אלירן מלכי 15:0213.11.15

עם חזרתו לישראל מארה"ב אמש (ה') קיבל ראש הממשלה ושר התקשורת, בנימין נתניהו, עדכון מאת מנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר, בנוגע לעסקה לרכישת גולן טלקום על ידי סלקום.

 

 

 

בתדרוך שביצע פילבר נמסרה לנתניהו סקירה בנוגע למהלכים הראשונים בהם נקט המשרד טרם קבלת ההסכמים בין גולן טלקום לסלקום. המשרד הבהיר לנתניהו כי עדיין חסר מידע רב המונע ממנו לגבש עמדה ראשונית. לפי הודעת משרד התקשורת, נתניהו הנחה את המשרד לגבש המלצות "תוך שמירה על המשך התחרותיות בשוק והקפגה על המשךההשקעות הנדרשות ברשת". המשרד העריך כי תהליך גיבוש ההמלצות עשוי לקחת מספר שבועות.

 

שלמה פילבר שלמה פילבר

 

 

בתאריך 31 בדצמבר תיערך לגולן טלקום ביקורת בנוגע לעמידתה בהסכמי הרגולטור. לעת עתה, עם פירוק האנטנות ברחבי הארץ, היא איננה עומדת בהסכם וצפויה לספוג קנס וסנקציות נוספות.

 

 

 

אתמול הודיעו ועדעובדי גולן טלקום על החרפת סכסוך העבודה ושביתה כללית בעקבות פיצוץ המו"מ על ההסכם הקיבוצי בחברה. מהבוקר לקוחות החברה אינם יכולים לקבל שירות מעובדי החברה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x