בארץ

קק"ל: היו"ר החדש הורה לעצור שורה של מכרזים

דני עטר הורה הבוקר למנכ"ל קק"ל לעצור שורה של מכרזי מחטף שפורסמו עבור תפקידים שונים במוסד: "תקופת חילופי גברי היא תקופה רגישה, יש לנהוג משנה זהירות בקבלת החלטות"

רוני זינגר 14:4302.11.15

יו"ר קק"ל הנכנס דני עטר הורה הבוקר למנכ"ל קק"ל לעצור שורה של מכרזי מחטף שפורסמו עבור תפקידים שונים במוסד, בימים האחרונים. "תקופת חילופי גברי היא תקופה רגישה, זוהי תקופה שבה ההנהגה הקודמת אורזת חפציה ואילו ההנהגה החדשה עדיין לא נכנסה לתפקידה וטרם החלה בפעילות. בימים כאלו, יש לנהוג משנה זהירות בקבלת החלטות ביחס לניהול האירגון בכל המישורים ובמיוחד בקבלת החלטות בנושאים אישיים, אירגוניים או כספיים”, כתב עטר במכתב ששלח למנכ"ל מאיר שפיגלר.

עוד נמסר כי בכוונתו של עטר להקים צוות עבודה לשם כתיבת קוד אתי לקק"ל שמטרתו להחיל ממשל תאגידי ראוי לפעילות הקרן הקיימת ולהרחיב את השקיפות בפעילותה של הקרן. במסגרת זו הנחה עטר את שפיגלר להיערך להכנת המערכת לסריקת כל הפרוטוקולים של ישיבות הדירקטוריון של קק"ל ושל ועדות המשנה של הדירקטוריון לצורך להעלאתם לאתר האינטרנט של קק"ל החל מחודש דצמבר.

 

דני עטר דני עטר צילום: ינאי יחיאל

 

היום התפרסם כי במפלגת המחנה הציוני עלו טענות לאי סדרים בבחירות שנערכו לראשות קק"ל. ראש המחנה הציוני יצחק הרצוג סירב להתייחס לנושא במהלך פתיחת ישיבת סיעתו היום.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x