$
בארץ

המשטרה ממליצה להעמיד לדין את ח"כ אורן חזן

לפי יאח"ה התגבשה תשתית ראייתית לכך שחזן תקף את מנכ"ל עיריית אריאל באוקטובר 2014 לפני שנבחר לרשימת הליכוד ולכנסת. התיק יעבור בימים הקרובים לפרקליטות שתחליט אם לקדם את העמדתו לדין

אורי תובל 19:3901.09.15
המשטרה ממליצה להעמיד לדין את ח"כ אורן חזן מהליכוד, וסבורה שהתגבשה תשתית ראייתית לכך שתקף את מנכ"ל עיריית אריאל באוקטובר 2014, לפני שנבחר לרשימת הליכוד ולכנסת. תיק החקירה שנוהל ביחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה), יעבור בימים הקרובים לפרקליטות שתקבל החלטה אם לקדם את העמדתו לדין של חזן.
המשטרה הודיעה שיאח"ה, שהיא חלק מלהב 433, סיימה לאחרונה את החקירה בחשד שחזן תקף את מנכ"ל העירייה במשרדי העירייה במהלך ויכוח ביניהם בעקבות הטלת עיקול על חשבונותיו של חזן בשל חוב לעירייה. חזן נחשד בביצוע עבירות של תקיפת עובד ציבור והתנהגות פסולה במקום ציבורי.

 

ח"כ אורן חזן, הליכוד ח"כ אורן חזן, הליכוד צילום: אוהד צויגנברג
החקירה החלה עוד לפני שחזן נבחר לכנסת בעקבות תלונה שהגישו נציגי העירייה, ולאחר בחירתו של חזן לכנסת נוהלה בתיאום עם פרקליטות המדינה ובהנחיית ראש האגף לחקירות ולמודיעין, כשהיא הועברה ליאח"ה.

 

לפי הודעת המשטרה, ראש האגף לחקירות ולמודיעין, ניצב מני יצחק, קיבל את עמדתם של ראש להב 433 ניצב רוני ריטמן ושל יאח"ה, כי יש תשתית לביצוע העבירות.

 

במקביל פורסמו תחקירים אודות חזן הנוגעים לשהותו בבולגריה ובהם טענות כי השתמש בסמים קשים, סירסר בנשים וניהל קזינו, וכן שבעת שהיה בעליו של פאב בתל אביב הטריד מינית את עובדותיו. על שני המקרים לא נפתחה חקירת משטרה וחזן מכחיש בתוקף את ממצאי התחקירים ואף איים להגיש תביעת דיבה נגד ערוץ 2 שפירסם את התחקיר על שהותו בבולגריה – תביעה שטרם הוגשה.

 

סגן יו"ר הכנסת ח"כ אורן חזן מסר בתגובה: "אין בלבי ספק כי כאשר התיק יגיע ליועץ המשפטי לממשלה, שהוא הסמכות היחידה שקובעת ומקבלת החלטה בנושא, הוא יורה על גניזת התיק מחוסר אשמה, בדיוק כפי שעמד להיגנז, טרם בחירתי לכנסת.

 

תיק זה שבו אני התלוננתי ראשון, בנוי על אדני שקר ויריבות פוליטית.

התיק נפתח מחדש מסיבות שעוד ידובר בהן. הדברים מדברים בעד עצמם ואני מאמין כי גורמי המשפט לא יגררו לקרנבל התקשורתי ולמסע ההסתה נגדי. אמשיך בתפקידי ובשליחות הציבורית בחריצות ובמסירות למען כלל הציבור, למען עם ישראל וארץ ישראל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x