בארץ

שטייניץ בחר בשאול מרידור למנכ"ל משרד האנרגיה

מרידור, בנו של השר לשעבר דן מרידור, כיהן בשורה ארוכה של תפקידים באגף התקציבים באוצר בין 2002 ל-2013. בתפקידו האחרון באוצר הוא שימש כסגן הממונה על התקציבים האחראי על תחומי התשתיות

ליאור גוטמן 16:2419.08.15
שר האנרגיה החליט למנות את שאול מרידור למנכ"ל משרד האנרגיה. המינוי הוא בכפוף לאישור הממשלה. מרידור יחליף את אורנה הוזמן-בכור שעברה עם השר הקודם סילבן שלום למשרד הפנים. על מועמדותו פורסם לפני כחודשיים ב"כלכליסט".

 

מרידור כיהן בשורה ארוכה של תפקידים באגף התקציבים במשרד האוצר החל משנת 2002 ועד לסוף שנת 2013. בתפקידו האחרון באוצר, שימש מרידור כסגן הממונה על התקציבים האחראי על תחומי התשתיות (אנרגיה, מים, תחבורה וחקלאות). בין היתר הוא ניהל, תחת שר האוצר דאז שטייניץ, את עבודת ועדת ששינסקי, וקידם רפורמות בתחום משק

החשמל והגז. כיום מכהן מרידור כמנכ"ל חברת גרינרג'י אנרגיות מתחדשות.

 

מרידור סיים לימודי תואר ראשון באוניברסיטה העברית בתוכנית המצטיינים בתחומי הפילוסופיה, הכלכלה ומדעי המדינה (פכ"מ). מרידור, בנו של השר לשעבר דן מרידור, נשוי ואב לארבעה.

 

השר שטייניץ אמר, ש"משרד האנרגיה נמצא בחודשים האחרונים בתקופה של פעילות נמרצת בסוגיית מתווה הגז ונושאי אנרגיה נוספים, ואין לי ספק, כי שאול מרידור יתרום למשרד מהידע ומהניסיון הרב שצבר בתחום זה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x