שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

גדעון סער: אני אחזור לפוליטיקה

לראשונה מאז שפרש מהליכוד לפני כמעט שנה, רמז סער כי בכוונתו לשוב לפוליטיקה. "אמרתי שטיבו של כל פסק זמן להסתיים. כשזה יקרה - כולכם תדעו", כתב בטוויטר

אורי תובל 22:2109.08.15

לראשונה מאז פרש מהפוליטיקה בספטמבר שעבר, הודיע גדעון סער, כי בכוונתו לשוב לזירה הפוליטית. סער שהגיב לפרסום בערוץ 10 על דבריו בכנס פעילים בשבוע שעבר, כתב בטוויטר: "אמרתי ולא בפעם הראשונה, שטיבו של כל פסק זמן להסתיים. כשזה יקרה - כולכם תדעו".

 

 

גדעון סער גדעון סער צילום: עמית שעל

 

עד כה הקפיד סער לומר שאינו בטוח שיחזור. הדברים נאמרו בתגובה לפרסום של ספי עובדיה בחדשות 10 הערב, לפיו סער אמר בשבוע שעבר בכנס פעילי ליכוד בפתח תקוה, "בכדורסל פסק זמן לוקח דקה, בחיים הפוליטיים בערך שנה".

 

סער פרש מהמערכת הפוליטית בספטמבר שעבר. "לאחר ששקלתי, חשבתי והתייעצתי רבות, החלטתי לקחת פסק זמן מהחיים הפוליטיים", אמר באירוע הרמת כוסית שערך לפעילי ליכוד אז. "אני מבקש עתה לחיות חיים אחרים מהחיים הציבוריים ולהתמודד עם אתגרים חדשים ושונים. ואולי גם קצת ליהנות". סער הסביר את הפרישה ברצונו להיות עם בנו דוד שהיה אז בן תשעה חודשים, ואמר "אני רוצה לראות את בני דוד הולך".

 

שלושה חודשים לאחר הפרישה, החל סער לעבוד במשרד עורכי הדין גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי ושות' כיועץ חיצוני. כמו כן, בסביבתו הקרובה שבו ואמרו כי סער סיים את הפרק הפוליטי בחייו. עם זאת, לקראת הבחירות השתתף סער בכמה כנסי בחירות - כנראה כדי שלא יצטייר כמי שלא התגייס לטובת הליכוד, וזאת במחשבה לעתיד. כעת מודיע סער שיחזור - אך הדגיש בטוויטר כי "לא הודעתי על סיום פסק הזמן".

 

סער נתפס באופן ברור כמתמודד על ראשות הליכוד. עיתוי החזרה ומשמעותה מעט לא ברור מכיוון שנכון לעכשיו לא נראה שיש פריימריז כלשהם באופק הליכודי אלא אם כן הממשלה לא תאריך ימים - וייתכן שהרמזים שמפזר סער מעידים שכך הוא מבין את המצב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x