שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

דרעי הורה לבדוק את פערי המשקל בקוטג' של תנובה

שר הכלכלה הורה לרשות להגנת הצרכן לבדוק כיצד לטפל בטענות כי כמות הקוטג' באריזות של תנובה נמוכה משמעותית מהמשקל הנקוב על האריזה. דרעי גם הורה ליועצו לענייני יוקר המחייה, איציק אלרוב, שהיה בין יוזמי מחאת הקוטג' לעקוב אחרי ביצוע ההליך

אורי תובל 12:2820.07.15
שר הכלכלה, אריה דרעי הודיע הבוקר (ב') בפתח ישיבת ועדת הכספים, כי יורה לרשות להגנת הצרכן לבדוק כיצד לטפל בטענות כי כמות הקוטג' באריזות של תנובה נמוכה משמעותית מהמשקל הנקוב על האריזה. דרעי גם הורה ליועצו לענייני יוקר המחייה, איציק אלרוב, שהיה בין יוזמי מחאת הקוטג' לעקוב אחרי ביצוע ההליך.  

 

קוטג' 125 גרם קוטג' 125 גרם

 

דרעי אמר את הדברים במענה לפנייתו של סגן שר האוצר לשעבר, מיקי לוי מיש עתיד, ששלח אליו אתמול מכתב בנושא. לוי ניצל את נוכחותם של שר הכלכלה ומנכ"ל משרדו עמית לנג בדיון על החוק להקמת רשות החדשנות ואמר כי "בתחילה תנובה אמרה שזאת תקלה נקודתית, אבל אחר כך כבר הודיעה שיש בעיה בקו ייצור שלם. צריך לבדוק האם הדבר נעשה עם יד מכוונת 'לדפוק' את הצרכנים. תנובה הורידה בממוצע בין 20% ל-24% ממשקל הקוטג' וטוב יעשה הרגולטור אם ידרוש מתנובה להוריד את המחיר באותם שיעורים למשך שנה".

 

דרעי השיב, כי יורה לרשות להגנת הצרכן לטפל בעניין וכן ליועצו הבכיר, אלרוב. "יתאים לו לטפל בקוטג' גם בהיבט הזה", אמר דרעי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x