$
בארץ

אשרי המאמין: פרופיל מזויף של תשובה מבטיח לחלק 10 מיליון שקל מרווחי הגז

עמוד בפייסבוק מבטיח פרס כספי שיוגרל בין אלו שיעשו לייק וישתפו את הפוסט. גורמים בקבוצת דלק: העמוד שקרי. פוסט נוסף מבהיר כי "העמוד סאטירי"

ליאור גוטמן 10:1712.07.15

האם רווחי הפקת הגז יגיעו לאזרחי ישראל ישירות מחשבון הבנק של יצחק תשובה? פרופיל חדש וסאטירי, כביכול של בעל השליטה בקבוצת דלק, מבטיח לחלק מיליוני שקלים למי שיעשה "לייק" לעמוד הפייסבוק החדש לכאורה.  

 

כניסה לפרופיל מציגה תמונות של יצחק תשובה באסדת הקידוח של תמר או בביתו, עם הכיתוב ש"ישראלים יקרים ואהובים שבוע טוב, אני שמח להודיע לכם על מבצע לזמן מוגבל!. בעקבות רווחי הגז האדירים ממאגר "תמר", החלטתי להחזיר מעט לעם היושב בציון. 10 מיליון ש"ח יוגרלו בין כל מי שיעשה לייק לעמוד הפייסבוק ולפוסט הזה, יישתף אותו (שייר) ויכתוב בתגובות "Thank You". תוקף המבצע הוא שבוע בלבד! בהצלחה לכולנו"

 

עיון בפרופיל הפייסבוק מעלה שהוא צבר למעלה מעשרת אלפים לייקים ואלפי שיתופים רק ב-24 השעות האחרונות. גורמים בקבוצת דלק זעמו על הפרופיל המזויף וטענו ש"מדובר בעמוד שקרי שמהווה חוליה נוספת בשיח מתלהם ומסית נגד שותפויות הגז והעומדים מאחוריהם ושמאחוריו עומדים גורמים אינטרסנטיים. "בכוונתנו להגיש תלונה בנושא לרשויות ולמצות את הדין מול העומדים מאחורי העמוד השקרי והפרסום הפוגעני על כל המשתמע מכך".

 

לאחר מכן הועלה פוסט נוסף בזו הלשון: "פונים ומגיבים יקרים. העמוד הזה הוא עמוד סאטירי. אין הגרלה ואי 10 מיליון ש"ח. יש רק גז. המון גז. מה שכן אפשר לעשות זה לכתוב לממשלה ולדרוש פיקוח על מחירי הגז. gastv@energy.gov.il, בהצלחה לכולנו".

 

הפוסט הראשון הפוסט הראשון

 

הפוסט שמעדכן שמדובר בעמוד סאטירי הפוסט שמעדכן שמדובר בעמוד סאטירי

 

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x