שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

כחלון: "אם נצליח לקיים 15% מהרפורמות שתוכננו - הכלכלה תזנק"

שר האוצר הנכנס החמיא לעובדי המשרד בישיבת ההנהלה הראשונה שלו בתפקיד: "אנשים מקצועיים מהטובים שיש. זה שזוג צעיר לא מצליח לרכוש דירה מפריע גם להם"

עמרי מילמן 12:3718.05.15
היום בתחילת ישיבת ההנהלה הראשונה אמר שר האוצר החדש, משה כחלון: "אתמול נכנסתי למשרד,נפגשתי עם העובדים - שהם השדרה המרכזית, לאחר מכן נפגשתי עם הנהלת המשרד, כפי שאמרתי בעבר, הישיבה הראשונה תעסוק בנושאים שעסקתי בהם בקמפיין, הדיור ותחרות בבנקים.

כחלון הוסיף כי "בגלל חוסר תחרות אזרחי ישראל משלמים הרבה מאד כסף - מס מונופולים, ככל שאנשים יותר חלשים הם משלמים יותר בכל תחומי חיינו וזה צריך להפסק".

 

משה כחלון משה כחלון צילום: מוטי קמחי

 

כחלון הוסיף כי "תפיסת העולם שלי אומרת שהאדם הוא במרכז ושהכלכלה נועדה לשרת אנשים". כחלון הספיק כבר להחמיא לעובדי המשרד ואמר: "לשמחתי אחרי שנפגשתי עם רוב ההנהלה והעובדים, מצאתי אוזן קשבת, אנשים מקצועיים מהטובים שיש שמחוייבים לאג'נדה הזו. זה שזוג צעיר לא מצליח לרכוש דירה מפריע גם להם. זה שיש חוסר תחרות במשק, מפריע גם להם".

 

ייתכן כי כחלון למד מטעויותיו של לפיד בכל הנוגע ליחסי העבודה עם המשרד והחיכוכים שהיו לאורך השנתיים האחרונות וציין כי "אמנם הגענו עם תוכניות משלנו, אך מנכ"לית האוצר הגישה לי ספר עם רפורמות. אם נצליח לקיים 15 אחוז מהרפורמות שבספר - הכלכלה תזנק. בעזרת המוחות שיושבים באוצר נצליח במשימות, נצליח להוביל את המשרד, את הכלכלה למקומות הרצויים. אנחנו מחוייבים לצמיחה,לעודד עסקים ומקומות תעסוקה,זה המרכז של המשרד הזה ואין לי ספק שנמשיך לעשות זאת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x