$
בארץ

לאחר 22 שנים: חיים כץ ייאלץ לפרוש מתפקידו כיו"ר ועד העובדים של התעשייה האווירית

זאת בשל מינויו לשר הרווחה, ומאחר שעל פי החוק הוא אינו מורשה לעסוק בפעילות נוספת במקביל לתפקיד זה; כץ החל לעבוד בתעשייה האווירית ב-1968

הדס גליקו 19:4814.05.15

חיים כץ, יו"ר ועד העובדים של התעשייה האווירית, ייאלץ לפרוש מתפקידו - לאחר 22 שנים. זאת בשל מינויו לשר הרווחה, ומאחר שעל פי החוק, הוא אינו מורשה לעסוק בפעילות נוספת במקביל לתפקידו כשר.

 

כץ משמש כיו"ר מאז שנת 1993 לאחר שהחל לעבוד בתעשייה האווירית ב-1968. הוא נבחר ראשונה לכנסת בשנת 1999 מטעם סיעת עם אחד והצטרף למפלגת ליכוד ב-2003. הוא משמש כמעט ברצף מאז כחבר כנסת מטעמה. בסוף 2014, למרות שמלאו לו 67 - גיל הפרישה בישראל - הוא נבחר שוב ליו"ר הוועד.

 

חיים כץ
חיים כץ צילום: עטא עוויסאת

 

המשך כהונתו של כץ כיו"ר הוועד במקביל לכהונתו כחבר כנסת עמד במרכזו של עימות בין רשות החברות לתעשייה האווירית בשנים האחרונות. כץ היה בחופשה ללא תשלום מאז החל לכהן כח"כ מטעם הליכוד, ודיון בהמשך כהונתו כיו"ר הוועד היה צפוי להתקיים, לפי הסיכום, בסוף 2015.

 

 

 

בכהונתו הפוליטית נרשמו לכץ, בין היתר כיו"ר ועדת הרווחה, מספר הישגים לא מבוטלים כמו חוק אלמנות צה"ל שאפשר להן להוסיף ולקבל את הקצבה גם לאחר שנישאו, חוק הקפאת ביציות לנשים מעל גיל 35 והחוק להוספת MRI בפריפרייה.

 

ח"כ חיים כץ מסר הערב כי "אני מודה לרה"מ נתניהו שנתן בי את האמון ואת ההזדמנות לפעול כשר הרווחה על מנת לשפר את איכות החיים של האוכלוסיות המוחלשות ולמען צמצום הפערים החברתיים בישראל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x