$
בארץ

עובדי לאומי קארד יקבלו תוספות של עד 19% לשכר

ההסתדרות והנהלת החברה חתמו על הסכם קיבוצי ראשון וכעת כל עובדי חברות כרטיסי האשראי מאוגדים בהסתדרות; העובדים יקבלו הגדלת הפרשות לפנסיה, קרנות השתלמות והשתתפות במימון מעונות וקייטנות לילדים

מיקי פלד 22:1629.04.15

עובדי לאומי קארד בעלי ותק של שנה ומעלה יקבלו תוספות שכר של עד 19% בשלוש השנים הקרובות, כך נקבע בהסכם קיבוצי ראשון בין ההסתדרות להנהלת החברה. זהו ההסכם הקיבוצי השלישי בענף האשראי (אחרי ישרכארט וכאל) ובכך למעשה מאוגדים בהסתדרות כל עובדי חברות כרטיסי האשראי.

 

על פי ההסכם, שכר המינימום בחברה יעלה ל-6,000 שקל בחודש ברוטו למשרה מלאה. כמו כן, אם החברה תעמוד ביעדי הרווח שייקבעו לשנים 2017-2016 יוקצה תקציב נוסף בשיעור ממוצע מהרווח של 0.25% בכל שנה לצורך מתן תוספות שכר. בנוסף, עם החתימה על ההסכם יקבלו כל העובדים מענק חתימה של עד 10,000, לפי ותק.

 

 

ההסכם קובע עוד כי חלקו של המעביד בהפרשות לפנסיה יגדל ל-6.5%, במקום 6% כיום. כמו כן, תמריצים שונים הניתנים לעובדים ייחשבו כחלק מהשכר להפרשה הפנסיונית. כמו כן, ערך יום הבראה נקבע על 500 שקל במקום 378 שקל.

 

נציגי שירות ומכירה המועסקים כעובד שעתי עם ותק של שנתיים יהיו זכאים לקרן השתלמות ולאחר שלוש שנות עבודה בחברה שיעורי ההפקדות מטעם המעביד לעובדים אלו יעמדו על השיעור המקסימלי של 7.5% מהשכר. יתר העובדים בחברה יהיו זכאים להטבה זהה לאחר שנת עבודה אחת.

 

בעלי ותק של שלוש שנים יהיו גם זכאים להשתתפות בתשלום חודשי עבור מעונות הילדים. כך למשל עובדים שהם הורים לילדים עד גיל 3 יהיו זכאים לתשלום בגובה 220 שקל מדי חודש. בנוסף לכך הורים לילדים בגילאי שנה עד 12 יהיו זכאים להשתתפות בגובה 900 שקל ברוטו, בגין כל ילד.

 

עוד במסגרת ההסכם: לאומי קארד תעביר בתקופת ההסכם סכום של 1.6 מיליון שקל אשר ישמש כתקציב ועד העובדים. בנוסף, החברה תקצה 300 אלף שקל, בכל אחת משנות ההסכם, לטובת הענקת מלגות לעובדים קבועים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x