שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

עכשיו זה רשמי: דני גולדשטיין הוא מנכ"ל דואר ישראל

דירקטוריון הדואר אישר את מינויו של גולדשטיין, המשמש זה 5 שנים כמנכ"ל מכון התקנים. המנכ"ל החדש יצטרך ליישם את תוכנית ההבראה ובעיקר לשפר את השירות הבעייתי של הדואר

אופיר דור 16:2019.03.15

דירקטוריון דואר ישראל אישר היום (ה') את מינויו של דני גולדשטיין לתפקיד מנכ"ל הדואר. גולדשטיין יחליף את חיים אלמוזנינו שפורש לאחר ארבע שנים בתפקיד.

 

 

גולדשטיין (62) נבחר מתוך עשרות מועמדים שפנו לוועדת האיתור בראשה עמד יו"ר הדואר חזי צאיג. בחמש השנים האחרונות משמש גולדשטיין כמנכ"ל מכון התקנים. לפני כן גולדשטיין שימש במשך עשור (2000-2010) כמנכ"ל חברת תדיראן מוצרי צריכה. במסגרת תפקיד זה הוא הוביל תוכנית הבראה להפיכת החברה מחברה יצרנית לחברת שיווק, שירות והרכבה, שכללה קיצוץ מצבת כוח האדם מ-1,400 ל-400 עובדים בלבד.

 

עוד קודם לכן שימש גולדשטיין כמנכ"ל חברת הייעוץ אשד מהנדסים וכמנהל מחוז דן פ"ת בשירותי בריאות כללית. את תפקידיו הניהול הראשונים עשה גולדשטיין בתעשייה הצבאית (תעש). במשך 17 שנה בתעש הוא שימש כמנהל מפעל התחמושת, סמנכ"ל ומנהל קבוצת התחמושת וסמנכ"ל לתפעול ובקרה ומנהל פרויקט ההבראה. גולדשטיין הוא מהנדס תעשיה וניהול במקצועו מאוניברסיטת בן גוריון.

 

גולדשטיין יצטרך קודם כל ליישם את תוכנית ההבראה בדואר שכוללת בין השאר קיצוץ של 1,200 עובדים בארבע שנים. לאחר סיום התהליך, תצומצם מצבת המשרות בחברה ל-5,050 מתוכם 3,800 משרות קבועות. אתמול נחתם הסכם המימון לפיו יעביר משרד האוצר חצי מיליארד שקל למימון הפרישה המוקדמת של 650 עובדים קבועים.

 

הפגנה של עובדי הדואר (ארכיון) הפגנה של עובדי הדואר (ארכיון) צילום: באדיבות דוברות ההסתדרות

 

תוכנית ההבראה נועדה לייצב את מצבו הפיננסי של הדואר אך גם לשפר את השירות שהוא נותן לציבור שצלל לתהומות בשנים האחרונות עם אין ספור תלונות מצד אזרחים. כמו כן יצטרך גולדשטיין ליישם תוכנית אסטרטגית למציאת מקורות הכנסה חדשים לדואר כדי לחפות על הירידה בהכנסות משירותי דואר מסורתיים.

 

צאיג ציין כי "חברת דואר ישראל זקוקה בעת הזאת למנכ"ל בעל ניסיון ונחישות, שיוביל את יישום תכנית ההבראה והתכנית האסטרטגית, על מנת להביא לשיפור משמעותי בשירות הניתן לאזרח, ייצוב מצבה הכספי של החברה והתאמתה לסביבה העסקית המשתנה. דני גולדשטיין הוא המועמד המתאים ביותר לתפקיד, ואנו מאמינים שיצליח להביא את השינוי המיוחל ואת הבשורה לאזרח".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x