שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

רשות המסים הוציאה אשתקד כ-1.3 מיליון שקל עבור ימי כיף לעובדים

עפ"י רשימת ההתקשרויות של הרשות עם ספקים חיצוניים, מתברר עוד שעבור תיקים לילדי העובדים שעולים לכיתה א' היא הוציאה 57 אלף שקל. רשות המסים: ההתקשרויות בוצעו על פי חוק

עמרי מילמן 12:5209.02.15

רשות המסים הוציאה בשנה החולפת כ-1.3 מיליון שקל עבור ימי כיף לעובדים. כך עולה מרשימת ההתקשרויות רשות המסים עם ספקים חיצוניים שמתפרסמת היום, לאחר פנייתה של התנועה לחופש המידע ומגישת הבקשה, הסטודנטית גל מרקוביץ מהקליניקה לחופש המידע בבית הספר למשפטים במסלול האקדמי המכללה למנהל.

 

עוד מתברר כי הרשות שילמה בשנה החולפת 57 אלף שקל לתיאטרון הקאמרי, עבור כרטיסים להצגה "קזבלן" ועבור שתי הצגות באירועי פרידה.

 

המכס בנתב"ג (ארכיון) המכס בנתב"ג (ארכיון) צילום: יריב כץ

 

עבור סמינרים של רכזי ספורט בים המלח ובירושלים, הוציאה הרשות כ-10,000 שקל. אך זה הכסף הקטן בכל הנוגע לפעילויות הספורט של הרשות. רק עבור עובדי מכס ומע"מ הוציאה הרשות כ-25 אלף שקל עבור אימוני כדורסל נשים, 29 אלף שקל עבור ציוד באולינג, 24 אלף שקל עבור ציוד ואימוני קט רגל ועוד כ-15 אלף שקל עבור מחניים, כדור רשת וטניס שולחן.

 

הרשות לא דואגת רק לפעילות הגופנית של עובדיה אלא גם לנפש, כך עבור סדנה לצמיחה אישית הוציאה הרשות עוד 30 אלף שקל ועל סדנה לניהול זמן עוד 3,500 שקל.

 

עבור תיקים לילדי העובדים שעולים לכיתה א' הוציאה הרשות לא פחות מ-57 אלף שקל ב-2014.

 

גם הפנאי חשוב כאמור להנהלת רשות המסים, שכן רק עבור ימי כיף וגיבוש, בנוסף למאות אלפי השקלים שהוצאו על ימי עיון שילמה הרשות עוד 709 אלף שקל עבור ימי כיף עבור עובדי מכס ומע"מ ו-640 אלף שקל עבור ימי כיף לעובדי מס הכנסה ומכס.

 

מרשות המסים נמסר בתגובה: "התקשרויות הרשות עם ספקים מבוצעות בהתאם לחוק חובת המכרזים. יש לציין כי מדובר בהוצאות שנתיות למגוון הצרכים של משרדי הרשות בכל רחבי הארץ, בהם מועסקים למעלה מ-6,000 עובדים כגון ימי עיון, ציוד משרדי חדש ומתכלה וכיו"ב".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x