שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

צחי הנגבי וציפי חוטובלי - סגני שרים

הממשלה אישרה כי הנגבי ימונה לסגן שר הבריאות וחוטובולי תמונה לסגנית שר במשרד המדע הטכנולוגיה והחלל

רוני זינגר 20:4223.12.14

הממשלה אישרה הערב (ג') במשאל טלפוני את מינויו של סגן שר החוץ צחי הנגבי לסגן שר הבריאות וכן אישרה את מינויה של סגנית שר התחבורה ציפי חוטובלי לסגנית שר במשרד המדע הטכנולוגיה והחלל. המינויים של השניים ייכנסו לתוקף במועד בו תימסר ההודעה על מינוייים בכנסת.

 

צחי הנגבי נכנס במקומה של שרת הבריאות המפוטרת יעל גרמן מיש עתיד וחוטובלי נכנסת למשרד לאחר שפוטר השר הקודם יעקב פרי מיש עתיד

 

 

בשל העובדה שמדובר בממשלה טרם בחירות, יכול נתניהו למנות רק סגני שרים או שרים מכהנים לתיקים שהתפנו במשרדים מהם פוטרו שרי יש עתיד והתנועה. כך נעשה במקרה שבו מונה לאחרונה אופיר אקוניס, סגן שר במשרד ראש הממשלה שמונה לסגן שר במשרד להגנת הסביבה. מבחינה טכנית, אי אפשר ״להעלות בדרגה״ סגן שר מכהן ולכן ממונים אקוניס, כמו גם הנגבי, גם לסגני שרים במשרדים החדשים.

 

במרכז -  ציפי חוטובלי במרכז - ציפי חוטובלי צילום: מיקי אלון

 

נראה שנתניהו בחר למנות את השניים למשרדים שזקוקים באופן מיידי לניהול וקבלת החלטות - הגנת הסביבה לאור אסון קצא״א ואילו במשרד הבריאות לאור המצוקה התקציבית בבתי החולים.

 

לפי שעה לא ממונים שרים או סגנים שרים למשרדים האחרים שנותרו בלא שר - המשפטים, הרווחה. כזכור משרד האוצר ומשרד התקשורת נותרו בידיו של נתניהו, שמינה תחתיהם מנהלים שינהלו בפועל את המשרדים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x