$
בארץ

דיבידנדים: משרד החקלאות מכשכש בכלב

איך קוראים לכלב של נועם לניר? ולכלב של שרי אריסון? אפליקציית מאגר הכלבים של משרד החקלאות מעניקה הצצה לעולמם הפנימי של בכירי המשק דרך השמות שבחרו לכלביהם

עומר כביר 08:3810.11.14

הפאשלה של משרד החקלאות, שאפליקציית מאגר הכלבים שהשיק למכשירי אייפון ואנדרואיד חשפה את פרטיהם האישיים של בעלי כלבים בישראל, לא פסחה על בכירי והמשק. חיפוש פשוט אחר שם בעלי הכלב מאפשר לראות את פרטיו האישיים, הכוללים לא רק את שם ופרטי כלבו, אלא גם את מספר הטלפון וכתובת המגורים של הבעלים עצמו. מעבר לבעיית הפרטיות, אפשר גם לקבל הצצה לעולמם הפנימי של בכירי המשק דרך השמות שבחרו לחבריהם הטובים ביותר.

 

כך למשל בעל השליטה בבבילון נועם לניר בחר לקרוא לכלבו מגזע קינג צ'ארלס קוואליר על שם מחברה של הסימפוניה הפנטסטית ברליוז. לעומתו, שרי אריסון, בעלת השליטה בבנק הפועלים, פסעה בדרך עממית יותר וכלבה המעורב זכה לשם פיקאצ'ו. לפחות לפי מאגר משרד הבריאות, נראה שאריסון מחבבת כלבים ומטפחת לצד פיקאצ'ו גם את כלבת הפקינז בושי־בי ואת כלבת הרועה הגרמני טוי. כוכבים נוספים הם האלוף במיל' יואב גלנט, עד לאחרונה שוב מועמד לתפקיד הרמטכ"ל הבא, שכלבו מגזע דוג דה בורדו מכונה פצינו, בדומה לכוכב סדרת סרטי הסנדק; ומנכ"ל חברת הביטוח הפניקס, אייל לפידות, אב גאה לגלן.

 

שרי אריסון שרי אריסון צילום: שאול גולן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x