שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

אלון חסן משיב אש: "מנסים לתפור לי תיק, המשטרה חוגגת עלי"

יו"ר נמל אשדוד המודח פרסם פוסט חריף בפייסבוק לאחר שהמשטרה רמזה על קשר בין ניסיון חיסול כושל בכ"ס לבין פרשיות השחיתות בהן הוא חשוד: "כל אלה שמעורבים, בחשו, העלילו ופגעו ישלמו מחיר ועל כך אני מתחייב. אני יכול רק להגיד לכם - התעסקתם עם הבן אדם הלא נכון"

ליאור גוטמן 09:4322.10.14

"עוד יום של כותרות ושל פרסומים עלובים שמכפישים עברנו אתמול. אתמול "גיליתי" גם שאני רוצח אחרי שבשנה האחרונה גילו לי שאני אחד העבריינים הגדולים והמסוכנים בארץ. אתם מבינים? בגיל 44 מאדם נורמטיבי הפכתי להיות אדם מסוכן", כך כתב הבוקר (ד) יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד המושעה אלון חסן בעמוד הפייסבוק שלו, זאת לאחר שאתמול (ג') רמזה המשטרה על חשד לכאורה בין ניסיון חיסול כושל בכפר סבא לבין פרשיות השחיתות לכאורה בהן חסן חשוד.

 

עוד כתב חסן: "כמובן שאני אדם חזק ואני יודע להתמודד במצבים האלה אבל יש לי משפחה, יש לי אישה ו-4 ילדים וגם הורים שסובלים מהמצב ואל כך אני לא אסלח וכל אלה שמעורבים, בחשו, העלילו ופגעו ישלמו את המחיר ועל כך אני מתחייב".

 

אלון חסן. "יש גם שוטרים טובים וראויים שאין לי מילה רעה להגיד עליהם, אבל יש שוטרים שהם מושחתים ועבריינים שישלמו את המחיר" אלון חסן. "יש גם שוטרים טובים וראויים שאין לי מילה רעה להגיד עליהם, אבל יש שוטרים שהם מושחתים ועבריינים שישלמו את המחיר" צילום: עמית שעל

 

עוד נכתב כי: "אתמול גיליתי שבפרשה שתפרו לי יש עד מדינה. אתמול גם אחרי שבמשך כל היום שרבבו את שמי כאילו זה הייתי אני שניסיתי להתנקש בו שהוא בכלל עבריין. על כך אני לא יודע אם לצחוק או לבכות על המשטרה שמסתמכת על "עד מדינה" שהוא עבריין. המשטרה אתמול "חגגה" עלי,דאגו לשדר ולהתסיס כנגדי ועל כך אני צוחק ורוצה ולהעביר מסר לאותם גורמים, כנראה שבאמת אתם לא יודעים עם מי יש לכם עסק, לא מספיק שחשפתי שישנם בינכם שוטרים מושחתים ועלובים. אני יכול רק להגיד לכם - התעסקתם עם הבן אדם הלא נכון ואני לא רוצה כמובן להכליל את כל משטרת ישראל כי יש גם שוטרים טובים וראויים שאין לי מילה רעה להגיד עליהם, אבל יש שוטרים שהם מושחתים ועבריינים שישלמו את המחיר", מבטיח חסן, ומסכם בהצהרה: "אל תדאגו בסוף רק האמת תנצח והעלובים והמושחתים האמיתיים ישלמו את המחיר".

 

פרשת השחיתות בנמל אשדוד התפרסמה בקול תרועה רמה בתחילת יוני האחרון, אז עצרה המשטרה כ־15 עובדי נמל ואחרים, בחשדות שונים לרבות שוחד, הפרת אמונים ושיבוש הליכי משפט. בין העצורים הוזכר שמו של יו"ר הוועד דאז, חסן, שמעצרו הוארך בתחילת החקירה, ולאחר כשבוע הוא שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים שכללו בין השאר הרחקה מהנמל לתקופה של 90 יום.

 

בספטמבר האחרון הורחק חסן מהנמל ל-90 יום נוספים כאשר במהלך הדיון המשטרה הסבירה שטרם התקבלה החלטה סופית האם להגיש כנגד אלון חסן כתב אישום.

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x