$
בארץ

אלון חסן הורחק מנמל אשדוד ל-90 יום נוספים

בית משפט השלום קבע כי שהייתו של יו"ר הוועד לשעבר בנמל מהווה "סכנה לביטחון הציבור ועלולה להקל עליו לבצע עבירות חמורות נוספות"

ליאור גוטמן וזהר שחר לוי 19:5115.09.14

בית משפט השלום נענה היום לבקשת המשטרה והרחיק את יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד לשעבר אלון חסן מהנמל ל-90 ימים נוספים; זאת, לאחר שבתחילת יוני הורחק ממנו ל-90 יום.

 

"המשך שהיית המשיב (חסן, ל"ג וז"ש) בנמל אשדוד - המקום בו שהוא בסיס כוחו של המשיב ושבו בוצעו, על פי החשד, רוב העבירות, מקים לטעמי סכנה לביטחון הציבור ועלול להקל עליו לבצע עבירות חמורות נוספות", קבע היום שופט בית משפט השלום בכפר סבא מיכאל קרשן.

 

אלון חסן אלון חסן צילום: אוראל כהן

 

בתחילת יוני התפוצצה פרשת השחיתות בנמל אשדוד, אז עצרה המשטרה כ־15 איש, עובדי נמל ואחרים, בחשדות שונים לרבות שוחד, הפרת אמונים ושיבוש הליכי משפט. בין העצורים הוזכר שמו של יו"ר הוועד דאז, חסן, שמעצרו הוארך בתחילת החקירה, ולאחר כשבוע הוא שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים שכללו בין השאר הרחקה מהנמל לתקופה של 90 יום.

  

לדברי השופט "אין חולק כי מניעת המשיב מהמשך עיסוקו מהווה פגיעה קשה בו, במשפחתו ואף בעבודה המאורגנת בנמל אשדוד. עם זאת, תמונת הראיות שנחשפה לפניי לאחר עיון בתיקי החקירה, בדו"חות הסודיים ובסיכומי החוקרים, היא של מעשי עבירה שבוצעו, על פי החשד כמובן, בשיטתיות ובתחכום, לאורך תקופה, ובמספר פרשות שונות; לפיכך, קובע השופט, "השתכנעתי כי המשך הגבלת מעורבותו של המשיב בנמל אשדוד היא אמצעי הולם ומידתי, למרות הפגיעה בו ובאחרים."

בטל שלח
    לכל התגובות
    x