$
בארץ

פרטנר תחלק 3 מיליון אופציות לעובדיה; הכירה בהתאגדות העובדים בהסתדרות

האופציות יחולקו במחיר מימוש של 26 שקל למניה; החברה הודיעה כי תחל במשא ומתן להסכם קיבוצי מול הוועד

אופיר דור 10:2208.09.14

חברת פרטנר תחלק 3 מיליון אופציות ו-1.3 מיליון מניות חסומות לעובדיה (מלבד מנכ"ל וסמנכ"לי החברה). האופציות לעובדים יחולקו במחיר מימוש של 26 שקל למניה – מחיר שכבר עכשיו שם את האופציות לעובדים בתוך הכסף.

 

מניית פרטנר פתחה את המסחר הבוקר במחיר של 27.65 שקל, מחיר שכבר מגלם רווח על הנייר של 1.65 שקלים לכל אופציה. רווח זה מעמיד את שווי האופציות על הנייר על כ-5 מיליון שקל. למרות הרווח המיידי, העובדים יצטרכו להמתין על המימוש שכן מדובר באופציות חסומות למימוש לתקופה של 4 שנים.

 

הפגנת עובדי פרטנר מול בית המנכ"ל בדרישה שיכיר בוועד (ארכיון) הפגנת עובדי פרטנר מול בית המנכ"ל בדרישה שיכיר בוועד (ארכיון)

 

מה דעתך על מניית פרטנר:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

בפרטנר סירבו לומר כמה עובדים יקבלו את ההטבה, וכן מה ההטבה הממוצעת לכל עובד, אך מבחינת החברה מדובר בתמרוץ לטווח ארוך למנהלים בלבד וכן למנהלים זוטרים כמו ראשי צוותים.

 

בתוך כך הכירה פרטנר בהתאגדות העובדים בהסתדרות. הנהלת החברה הודיעה היום (ב') ליו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן כי היא מכירה בהסתדרות כארגון יציג בחברה.

 

בראש התארגנות עובדי פרטנר עומדת קרן אופק. היא החלה לפני עשרה חודשים, לאחר שהתארגנות קודמת של ההסתדרות הלאומית לא הצליחה. פרטנר היא חברת הסלולר הוותיקה השלישית שבה מוקם ועד יציג אחרי סלקום ופלאפון.

 

בפרטנר הודיעו כי החברה תחל במשא ומתן להסכם קיבוצי מול הוועד. ניסנקורן: "אני מברך את העובדים על מימוש זכות ההתאגדות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x