$
בארץ

לפיד: "העבודה והחרדים ביצעו תרגיל פוליטי למניעת מע"מ 0% - זה לא יעזור להם"

שר האוצר אמר במסיבת עיתונאים אחרי הדחיה בהצבעה על חוק המע"מ: "אנחנו נחושים להעביר את החוק הזה ואנחנו נעביר אותו בתחילת המושב של הכנסת. זה אומר שזה ידחה בחודש וחצי שגם ככה רובו חגים". העבודה: "טוב שהחוק נעצר"

תומר ורון 12:0530.07.14

"מפלגת העבודה והחרדים חברו אתמול לתרגיל פוליטי כדי למנוע את חוק מע"מ 0% – זה לא יעזור להם", כך אמר הבוקר (ד') שר האוצר, יאיר לפיד, במסיבת עיתונאים שכללה את כל בכירי האוצר, מנכ"לית האוצר יעל אנדורן וסגן שר האוצר מיקי לוי.

 

 

"הם ניסו למנוע מתן הטבות ליוצאי צה"ל ואוכלוסיות אחרות. אנחנו נחושים להעביר את החוק הזה ואנחנו נעביר אותו בתחילת המושב של הכנסת. זה אומר שזה ידחה בחודש וחצי שגם ככה רובו חגים", הבטיח לפיד.

 


 

מסיבת העיתונאים שכינס האוצר היתה כדי להכריז על חתימה של מתווה הפיצויים בעקבות מבצע "צוק איתן". "החלטנו לחתום על מתווה הפיצויים לתושבי הדרום כבר עכשיו כדי לספק להם וודאות", המשיך לפיד. "אני גאה בתושבי הדרום שנותנים גב ותמיכה להמשך הפעילות שלנו בעזה. התפקיד שלי הוא לתת להם כיפת ברזל כלכלית שתאפשר להם להמשך חיים נורמלים ותקינים".

 

יעל אנדורן, יאיר לפיד ומיקי לוי הבוקר יעל אנדורן, יאיר לפיד ומיקי לוי הבוקר צילום: עמית שעל

 

ח"כ איציק שמולי ממפלגת העבודה: "לפיד מדבר גבוהה גבוהה על החיילים המשרתים ויוצר אשליה אצל 100 אלף זוגות צעירים כאילו כל מי שעשה צבא מקבל הטבה. מה שהוא שוכח לספר זה שאין לו 100 אלף דירות לתת, אפילו לא 10% מזה. טוב שהחוק נעצר כדי לחשוב איזה צעדים אפקטיביים אחרים להורדת המחירים אפשר לעשות ב-3.5 מיליארד שקל".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x