שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

פרופ' משה צבירן נבחר לדקאן הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב

צבירן משמש סגן דקאן הפקולטה לניהול מאז 2007; הוא יחליף את פרופ' אשר טישלר, ששימש דקאן הפקולטה בשנים אלו, והודיע לאחרונה על עזיבתו

שירות כלכליסט 19:3314.06.14

פרופ' משה צבירן ימונה לדקאן הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, החל מיולי הקרוב; כך החליטה מועצת הפקולטה לניהול, שקיבלה בזאת את המלצת ועדת החיפוש.  

 

צבירן משמש סגן דקאן הפקולטה לניהול מאז 2007; הוא יחליף את פרופ' אשר טישלר, ששימש דקאן הפקולטה בשנים אלו, והודיע לאחרונה על עזיבתו, לאחר בחירתו לנשיא המסלול האקדמי של המכללה למנהל.

 

משה צבירן משה צבירן צילום: ענר גרין

 

צבירן הוא מומחה בתחום ניהול טכנולוגיה, יזמות ומערכות מידע, ומופקד על קתדרת גילינסקי ליזמות, טכנולוגיה, חדשנות וניהול. בנוסף מכהן פרופ' צבירן כראש התוכנית לניהול טכנולוגיה,יזמות ומערכות מידע לתואר שני במנהל עסקים, וכן כראש מכון קולר ליזמות וחדשנות וכראש מכון אדמס למערכות מידע ניהוליות. בעבר היה חבר סגל באוניברסיטת הצי האמריקאי במונטריי ובאוניברסיטת קלרמונט בקליפורניה. פרופ' צבירן הוא חבר סגל הפקולטה לניהול יותר מ-20 שנה, ובנוסף לפעילותו האקדמית, עוסק בייעוץ לחברות מובילות בארץ ובחו"ל וכן משמש כדירקטור בכמה חברות ציבוריות ופרטיות.

 

צבירן אמר כי "בשנים האחרונות עשתה הפקולטה לניהול קפיצת מדרגה משמעותית בכל רובדי פעולתה, ואנו מודים לפרופ' טישלר על תרומתו הרבה לתהליך זה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x