$
בארץ

עלונים שהופצו בקרונות: "רכבת ישראל לא ערוכה להפעיל את לוח הזמנים החדש"

עובדי הרכבת הפיצו היום עלונים: "כולכם נחשפים לקמפיין הראוותני של לוח הזמנים החדש, אך חשוב שתדעו כי יש לכך משמעות אחת: פגיעה אנושה בביטחון הנוסעים"

מיקי פלד 11:1410.06.14

עובדי הרכבת עשויים למנוע את השקת לוח הזמנים החדש של הרכבת בשבוע הבא, זאת עקב טענות על יצירה של עומס עבודה והכנה לקויה של הרכבת.

 

הבוקר (ג') פיזרו העובדים עלונים בקרונות הרכבת בו הם כותבים כי "רכבת ישראל לא ערוכה ולא מסוגלת להפעיל את לוח הזמנים החדש". העובדים עוד לא קיבלו החלטה על עיצומים בשלב הזה וככל הנראה אם וכאשר יהיו עיצומים הם לא יגפעו בשירות לנוסעים. העובדים עשויים לערוך מחר הפגנה מול משרדי הנהלת הרכבת.

 

במסגרת לוח הזמנים מבטיחים ברכבת לקצר משמעותית את זמני הנסיעה ולהגדיל תדירות באמצעות תוספת רכבות.

 

מתוך העלונים שהפצו בקרונות: "רכבת ישראל מתנהלת בחוסר כוח אדם חריף וחלק גדול מנהגי הרכבת עובדים 10 ימים ברצף ללא מנוחה" מתוך העלונים שהפצו בקרונות: "רכבת ישראל מתנהלת בחוסר כוח אדם חריף וחלק גדול מנהגי הרכבת עובדים 10 ימים ברצף ללא מנוחה" צילום: ערן יופי כהן

 

בעלונים נכתב כי "כולכם נחשפים לקמפיין הראוותי של לוח הזמנים החדש ברכבת ישראל אולם חשוב שתדעו כי למהפכה ברכבת יש משמעות אחת: פגיעה אנושה בביטחון הנוסעים והעובדים ברכבת. רכבת ישראל מתנהלת בחוסר כוח אדם חריף וחלק גדול מנהגי הרכבת עובדים 10 ימים ברצף ללא מנוחה. כשהנהלת הרכבת מתהדרת בכך שהיא הוסיפה רכבות והגדילה את תדירותן, יש לשאול מי ינהג בהן".

 

טרם התקבלה תגובת הרכבת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x