שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

משפחת רשף רוכשת את רשת סטימצקי

שבועיים אחרי שנקלעה לקשיים פיננסים נמכרת רשת הספרים סטימצקי לחברת ארלדן, המחזיקה בהוצאת הספרים כתר

נורית קדוש 12:5823.04.14

שבועיים אחרי שנקלעה לקשיים פיננסים שלא איפשרו לה לעמוד בהתחייבויותיה לספקים, נמכרת רשת סטימצקי לחברת ארלדן, המחזיקה בהוצאת הספרים כתר.

 


אם תאושר העסקה על ידי הממונה על ההגבלים העסקיים, יתנהל שוק הספרים הישראלי באמצעות שני גופי ענק המורכבים מבעלות אנכית על הוצאת ספרים ורשת ספרים. ארלדן, לשעבר חברה בורסאית, שייכת למשפחת רשף הירושלמית.

 

סטימצקי סטימצקי צילום: מיכאל קרמר

 

השלמת העסקה כפופה לבדיקת נאותות שתתבצע על ידי הרוכשים במהלך החודש הקרוב, וקבלת אישורים כנדרש. לפי הודעת מרקסטון, מנכ"ל סטימצקי איריס בראל תישאר בתפקידה.

 

במכתב ששלחה בראל לעובדי החברה נכתב: "עברו עלינו ימים לא קלים כאשר התעוררנו בוקר אחד למצב שלא הכרנו. מאז אותו רגע עבדתי לילות כימים להבטיח את עתידה וחוסנה הכלכלי של החברה, וזאת בראש ובראשונה למען העובדים וכמובן למען ציבור הלקוחות המסור שלנו.

 

"חברת ארלדן, כבעלים של חברת סטימצקי, מבטיחה המשך ביסוס החברה כמובילה בענף הספרים ובעולם התוכן , וכן תמשיך את הפתוח העסקי של החברה בשנים הבאות.

 

"בהזדמנות זו הרשו לי להודות לכל אחד ואחת מכם על התמיכה והעידוד שזכיתי מכם בימים קשים שעברנו. רק עם עובדים כמוכם יכולנו לצלוח את הטלטלה שנקלענו אליה ועל כך אהיה אסירת תודה לכם כל חיי. כל שנותר לנו בימים אלו זה להמשיך את עבודתנו במרץ , להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר ולהתחיל בהערכות לקראת שבוע הספר הקרב".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x