שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

ראש הממשלה בדרך לדאבוס: יתמקד במובילות הטכנולוגית של ישראל

נתניהו ימריא מחר לפורום הכלכלי, במסגרתו צפוי לשאת דברים בפני המליאה הכלכלית. במהלך הכינוס ייפגש עם מנכ"לית יאהו מאריסה מאייר ועם מנהל העסקים הראשי של גוגל, ניקאש ארורה

רוני זינגר 18:3721.01.14
ראש הממשלה בנימין נתניהו ימריא מחר לפורום הכלכלי העולמי בדאבוס. נתניהו צפוי לשאת דברים בפני המליאה הכללית של הכנס ובדבריו יתמקד במובילות הטכנולוגית בישראל בדגש על תעשיית הסייבר.

בנוסף לנאומו בפני המליאה הכללית ישתתף נתניהו במושבים בנושא תעשיית ה-IT ותעשיית הסייבר ויישא בהם דברים. במושב ה-IT – צפויים להשתתף עשרות מבכירי התעשייה העולמית בהם נשיא סיסקו העולמית, ג'ון צ'יימברס. במושב הסייבר ישתתפו עשרות מנכ"לים של חברות מובילות וגורמי ממשל בכירים ממדינות הפעילות בתחום.

 

מריסה מאייר ובינימין נתניהו מריסה מאייר ובינימין נתניהו צילום: איי אף פי, אבי אוחיון, לע"מ

 

נתניהו ייפגש במהלך הכינוס הכלכלי העולמי בדאבוס עם מנכ"לית "יאהו" מאריסה מאייר ועם מנהל העסקים הראשי של "גוגל" ניקאש ארורה. הפגישות יתקיימו במטרה להרחיב את שיתופי הפעולה הכלכליים של ישראל עם שתי החברות. בפגישות ישים ראש הממשלה דגש על החדשנות הישראלית ועל המובילות הטכנולוגית של תעשיית ההיי-טק הישראלית.

 

במהלך הכנס ייפגש נתניהו עם ראש ממשלת אוסטרליה, טוני אבוט, עם נשיא מקסיקו, אנריקה פנייה נייטו, עם שר החוץ הסיני, וונג יי ועם ראשי מדינות נוספים.

 

במשלחת הישראלית לדאבוס יהיו גם מנכ"ל משרד ראש הממשלה, הראל לוקר וראש המועצה הלאומית לכלכלה, פרופ' יוג'ין קנדל.

 

ערב יציאתו לכנס אמר ראש הממשלה נתניהו:" ישראל היא חריגה בנוף הכלכלי המערבי - אנחנו צלחנו את המשבר הכלכלי העולמי יותר טוב כמעט מכל מדינות המערב. אבל אי אפשר לנוח על זרי הדפנה, אנחנו צריכים לפתח שווקים חדשים ושותפים חדשים וזו המטרה שלי בנסיעה לכנס הכלכלי העולמי בדאבוס. הכוונה שלי היא לדבר עם החברות המובילות בעולם בתחום ההיי טק, בתחום הסייבר ובתחומים אחרים, על מנת להגיד להם בואו לישראל, תשקיעו בישראל, תצרו מקומות עבודה בישראל - זה טוב לכם ובטוח זה טוב גם לנו".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x