$
בארץ

לקוחות חרדים מתלוננים על הסים הכשר של גולן טלקום

הסים הכשר שהשיקה גולן בשבוע שעבר תומך בינתיים רק בשלושה מכשירים, וחרדים שמנסים להשתמש בו במכשירים אחרים לא מצליחים להוציא שיחות. גולן טלקום: "הצוות ההנדסי שלנו פועל כדי להוסיף מכשירים"

אופיר דור 20:5205.01.14

"מאות לקוחות שבצעו ניוד לגולן טלקום הכשר טוענים כי ישנה אפשרות רק לקבל שיחות. בשירות הלקוחות אומרים שישנה תקלה בכל הקומה הכשרה". זהו הדיווח שנשמע "בקווי הנייעס" החרדיים בימים האחרונים.  

קווי הנייעס היא מערכת של דיווחי חדשות בזמן אמת להם מאזין הציבור החרדי באמצעות חיוג למספר גישה סלולרי, מעין תחנת רדיו טלפונים.

 

בשבוע שעבר הודיעה גולן טלקום על כניסתה לשוק הסלולר החרדי באמצעות השקת סים כשר המאושר על ידי ועדת הרבנים לענייני תקשורת. הסים הכשר חסום לשירותים כמו אינטרנט, הודעות ושירותי תוכן, ויכול לעבוד רק במכשיר כשר שעבר התאמות ברמת החומרה.

 

אולם הסים הכשר של גולן תומך כרגע רק בשלושה מכשירים מבין כלל דגמי המכשירים הכשרים. כתוצאה מכך לקוחות חרדים שמנסים להשתמש בסים החדש באחד המכשירים הכשרים שאינו נתמך על ידי גולן טלקום, לא יכולים להוציא אלא רק לקבל שיחות.

 

מיכאל גולן מיכאל גולן צילום: יובל חן

 

גולן הצליחה לקבל אישור לשווק סים כשר לאחר יותר משנה וחצי של מגעים עם ועדת הרבנים. בגולן טלקום טוענים כי בתוך שבוע צירפו אלפי לקוחות חרדים למוצר החדש. האוכלוסיה החרדית ידועה כרגישה לענייני מחיר ולכן בגולן מקווים לכבוש נתח שוק גדול במגזר זה.

 

מגולן טלקום נמסר כי "מאז השקת הסים הכשר בשבוע שעבר הספיקו להצטרף לגולן טלקום אלפי לקוחות חדשים מהמגזר החרדי שהחליטו להפסיק להיות פראיירים. הסים הכשר פועל במספר מכשירים מאושרים. נכון לעכשיו, ישנם מכשירים מאושרים שהסים אינו פועל בהם. עובדה זו מודגשת על ידי המשווקים המורשים ובאתר החברה. בימים האחרונים פועל הצוות ההנדסי של גולן טלקום בכדי להוסיף מכשירים אלה"

בטל שלח
    לכל התגובות
    x