שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

מרכז הבנייה הישראלי יעבור לאצטדיון נתניה

העירייה השכירה 4,000 מ"ר של מסחר בדמי שכירות של 30-50 שקל למ"ר בין היתר לטובת פאב, ומרכז ספורט אשר יכלול גם מרכז ספא וג'ימבורי לילדים

דותן לוי 13:2908.12.13
מרכז הבנייה הישראלי יעתיק את מקומו מהמתחם הנוכחי בגעש לאצטדיון נתניה החדש, זאת כחלק מפעילות העירייה להשכרתם של כ-6,000 מ"ר של שטחי מסחר בשטח האצטדיון. מרכז הבנייה הישראלי שכר שטח של כ-1,400 מ"ר בצד המזרחי של קומת הקרקע אשר ישמש לטובת קמפוס פעילויות רב-תכליתי אשר ישמש כמרכז לכל הבונים, המשפצים, האדריכלים, המעצבים והבונים הפרטיים בישראל. הפעילויות יכללו בין השאר: סדנאות לימוד במגוון נושאים הקשורים לבנייה, תצוגות של חומרים שונים בתחום הבנייה, נציגויות שונות של ספקים בתחום הבנייה וכל הקשור בתחום הבנייה העצמית של הצרכן הפרטי.

 

לא רק כדורגל אלא גם מוקד משיכה לעסקים לא רק כדורגל אלא גם מוקד משיכה לעסקים צילום: דביר מצנחי רחיפה

 

שוכרים בולטים נוספים הם חברת 'גלי מודיעין' אשר שכרה שטח של כ-2,000 מ"ר בקומה הראשונה בצד המזרחי של המתקן לצורך הקמת מרכז ספורט אשר יכלול בין היתר מכון כושר לחוגים נלווים, מכון יוגה ופילטיס, מכון פיזיותרפיה ורפואת ספורט, ספא וקוסמטיקה, ג'ימבורי לילדים, קיר טיפוס, מכירת מוצרי טבע ובריאות, תוספי מזון, מכירת ציוד ספורט כולל הלבשה והנעלה ומזנון בריאות. בנוסף, פאב "הקבינט" שכר שטח של כ- 675 מ"ר בצד המערבי ובו יתקיימו גם אירועים ומופעים שונים.

 

אצטדיון נתניה נמצא בחלקה המזרחי של העיר כחלק מפארק התעשייה והעסקים "ספיר" אשר בו פועלים מתחם אלכסנדרה סנטר, מרכז ביג ומתחם פדרמן רוגובין. כמו כן האצטדיון נמצא בסמוך לשכונת המגורים של קרית השרון. דמי השכירות במתחם כולו ינועו בין 30-50 שקל למ"ר כולל דמי ניהול (ללא מע"מ), מחיר שנחשב סביר ואף זול לאזור זה. כאמור, עד כה הושכרו כ-4,000 מ"ר מתוך 6,000 המ"ר הקיימים.

 

ראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר: "אצטדיון נתניה שהינו ממתקני הספורט המתקדמים באירופה, יהווה כעת גם מוקד משיכה לעסקים ויציע קשת רחבה של אפשרויות פנאי ובילוי למגוון קהלי יעד". ערן רולס, יו"ר מרכז הבנייה הישראלי: "אנחנו מאמינים בנתניה ולכן בחרנו להתמקם כאן, נתניה היא העתיד של ישראל".

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x