$
בארץ

שני הקולות יספיקו? יו"ר ועד נמל אשדוד בדרך למועצת העיר

קולות החיילים יכריעו סופית האם אלון חסן יכהן כחבר מועצת עיריית אשדוד; במקביל, הנהלת הנמל נערכת לאפשרות של מחסור בעובדים בשל חגיגת בר המצווה שיערוך יו"ר הוועד לבנו

מיקי פלד וליאור גוטמן 20:0523.10.13
קולות החיילים בלבד מפרידים בין יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד, אלון חסן, לבין כסא חבר מועצת עיריית אשדוד. רק לאחר שייוודעו מחרתיים קולות החיילים יידע גם חסן באופן סופי האם הוא נכנס למועצה או לא.

 

חסן התמודד במקום השלישי ברשימת קהילת אשדוד, שקיבלה 6,711 מהקולות, כאשר רשימת אשדוד בתנופה של ראש העיר יחיאל לסרי קיבלה 2 קולות פחות. במצב הנוכחי רשימתו של לסרי תכניס שני חברי מועצה, זאת לעומת הרשימה של חסן שתכניס שלוש קולות. אולם כאמור לאחר קולות החיילים התמונה יכולה להתהפך.

 

אלון חסן אלון חסן צילום: ליזה ללוצשווילי

 

אם חסן ייבחר הוא יפגוש באולם מועצת עיריית אשדוד פנים מוכרות – אבינועם שושן, מי שמילא את מקומו של חסן והתמודד בראש רשימת קול הלב שהתחרתה על הקול של הבוחרים הדתיים וקיבלה 2 מנדטים.

 

שני חברי מועצה מטעם הנמל בעיריית אשדוד יכולים להשפיע לטובת הנמל במקרה והעירייה תצטרך לדון בתכניות פיתוח לנמל הקיים או לנמל חדש אותו מתכננים לבנות במשרד התחבורה. במקרה כזה, לחסן ושושן עשויה להיות השפעה שבממשלה לא ציפו לה, לא דרך עיצומים בנמל אלא דרך עיריית אשדוד.

 

בר מצווה לבן של חסן

 

בתוך כך, הנהלת נמל אשדוד קיימה היום (ד') הערכת מצב לבחינת מצבת כוח האדם שאמורה לשהות בנמל מחר במשמרות אחה"צ ובערב. הסיבה: יו"ר ועד התפעול אלון חסן צפוי לחגוג מחר בר מצווה לבנו באולם שממוקם באחד מהישובים שקרובים לאשדוד, ומאחר שחסן הזמין רבים מעובדי הנמל לחגוג עמו החשש הוא שלא יהיו מספיק ידיים כדי להמשיך בעבודה השוטפת.

 

מציאות בה העבודה מופסקת בשל אירוע של חסן אינה זרה לעובדי הנמל ורק לפני שנתיים נרשמה האטה בעבודות בשל בת מצווה של אחת מבנותיו של חסן. בינואר 2008 נרשם אירוע דומה בו נרשמו הפסקות עבודה של כמה שעות בכמה מתחמים, שוב בשל אירוע משפחתי של חסן. מנמל אשדוד נמסר בתגובה ש"לא צפויות תקלות לגבי משמרות הערב והלילה והעבודה תתנהל בלי בעיות". 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x