$
בארץ

מסתמן: מנכ"ל נת"ע יצחק זוכמן יפרוש מתפקידו

זוכמן שנכנס לתפקידו לפני כשלוש שנים מתכוון להודיע בימים הקרובים על עזיבתו, בשל "סיבות אישיות". נת"ע סבלה בשנה האחרונה מזעזועים רבים בשדרת הניהול שלה עם עזיבתו של יו"ר החברה וחלק מהסמנכ"לים

ליאור גוטמן 13:4006.10.13

מנכ"ל חברת נת"ע (נתיבי תחבורה עירוניים) יצחק זוכמן עשוי לבקש בימים הקרובים לעזוב את תפקידו. זוכמן כיהן בעבר כסמנכ"ל בכיר במשרד התחבורה והוא מונה לתפקידו לפני קרוב לשלוש שנים, לאחר שהחברה התנהלה ללא מנהל. זוכמן טרם הודיע על עזיבתו אולם על פי ההערכות בענף התחבורה הוא יעשה זאת בימים הקרובים כאשר הנימוק הרשמי הוא "סיבות אישיות".

 

 

יצחק זוכמן יצחק זוכמן צילום: אסף שילו ישראל סאן

 

נת"ע אחראית על הקמת מערכות הסעת ההמונים במטרופולין תל אביב לרבות קו הרכבת הקלה הראשון ("הקו האדום") שמתוכנן לקום בשנים הקרובות. נת"ע סבלה בשנה האחרונה מזעזועים רבים בשדרת הניהול שלה עם עזיבתו של יו"ר החברה מיכה רצון כמו גם סמנכ"לים נוספים. לאחרונה מונה אלכס ויז'ניצר כיו"ר החברה.

 

נת"ע קיבלה את משימת סלילת הרכבות בתל אביב לאחר שהפרויקט הולאם בסוף 2010 לאחר ששכן שלוש שנים בידי קונסורציום של 5 חברות. כפי שפורסם ב"כלכליסט", תקציב פיתוח קו הרכבת הראשון זינק מ-11 ל-14.3 מיליארד שקל ואילו מועד ההשקה הרשמי זז מ-2017 ל-2022.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x