$
בארץ

"משפחת נתניהו חיה בצניעות - תגיעו ותראו את הצבע המתקלף"

עו"ד יוסי כהן, פרקליטה של משפחת נתניהו, התייחס בראיון ל"פגוש את העיתונות" לפרסומים אודות הזינוק בהוצאות מעון ראש הממשלה: "מה אתם חושבים? שיושבים ומקרצפים את הבית ב-100 אלף שקל בחודש? ב-200 אלף? זה ממש לא אמת". לגבי המיטה שהותקנה בטיסה ללונדון אמר: "זה בסך הכל דיקט"

כלכליסט 22:0218.05.13

"עם ישראל צריך להבין שבני משפחת נתניהו לא חיים בראווה, הם חיים חיים צנועים מאוד, הבית שלהם צנוע מאוד. תגיעו לבית ותראו את הצניעות, את החלודה, את הצבע המתקלף" - כך אמר הערב עו"ד יוסי כהן, פרקליט משפחת נתניהו, בראיון ל"פגוש את העיתונות" בערוץ 2. הוא התייחס לפרסומים אודות הזינוק בהוצאות מעון ראש הממשלה והתקנת המיטה הזוגית בטיסה לונדון בעלות חצי מיליון שקל.

 

כשנשאל על מעון ראש הממשלה בירושלים אמרה כהן: "זה לא בית רגיל. זה מבנה שהחלק הגדול ממנו הוא מטבחים, משרדים ומקום לקבלת אורחים. בבית הזה יש פעילות עצומה לאין שיעור, מבקרים בו נון-סטופ ראשי מערכות ביטחוניות, שרים, נשיאים, ראשי ממשלה.

 

עו"ד יוסי כהן עו"ד יוסי כהן צילום: אוראל כהן

 

"לגבי תקציב הניקיון - היתה תקופה שבה לא היתה מבשלת והזמינו אוכל מבחוץ וזה העלה את הסכומים שהוציאו. מה אתם חושבים? שיושבים ומקרצפים את הבית ב-100 אלף שקל בחודש? ב-200 אלף? זה ממש לא אמת".

 

בעניין תקציב האיפור אמר: "אנחנו מתאפרים ומתלבשים יפה ואנחנו יודעים ש-64 אלף שקל לדבר כזה זה אפילו סמלי אם אתה רוצה להתלבש ולהיראות במיטיבך בפני מנהיגי עולם".

 

לגבי התקנת המיטה הזוגית אמר כהן: "הסיבה לכך שהמטוס עלה חצי מיליון שקל יותר לא נובעת מהמיטה. מה שאתם קוראים מיטה זה בסך הכול דיקט, משכיבים שני מושבים במחלקה אפילו לא ביזנס, ביזנס מינוס, ושמים מזרן גומי אוויר. כשהיה צריך גם ראש הממשלה חזר מהולנד ושכב על הרצפה". 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x