$
בארץ

רשימת 100 המשפיעים של "טיים": לפיד בפנים, נתניהו בחוץ

שר האוצר הוא הישראלי היחיד בדירוג - ונכלל בקטגוריית "מנהיגים". לפי המגזין, לפיד ביסס את מסע הבחירות שלו על מצע של צדק חברתי ו"פוליטיקה חדשה". עוד ברשימה: ברק אובמה ורעייתו מישל, מריסה מאייר, שריל סנדברג - וביונסה

סוכנויות הידיעות 15:0918.04.13

יאיר לפיד הוא הישראלי היחיד שנכנס השנה לדירוג 100 האנשים המשפיעים ביותר בעולם של המגזין "טיים". לפיד דורג בקטגוריית "מנהיגים". לפיד הצליח להיכנס לרשימה, כמעט שנה אחרי כתבת השער שהקדיש "טיים" לראש הממשלה, בנימין נתניהו בה כינה אותו "קינג ביבי". נתניהו שהופיע ברשימה בשנה שעברה, נשאר הפעם בחוץ.

 

לפיד ונתניהו לפיד ונתניהו צילום: אלכס קולומויסקי

 

בסקירת הרקע של לפיד נכתב, כי הוא הפוליטיקאי הישראלי היחיד עם רקע טלוויזיוני. "טיים" מציין כי לעומת ביבי, שביסס את הצלחתו הודות לקמפיינים של הסברה ברשתות זרות הרי שלפיד, העושה שימוש במדיום זה גם כך, נוגע בסוגיות פנים בישראל.

 

יאיר לפיד ברשימת 100 המשפיעים יאיר לפיד ברשימת 100 המשפיעים

 

על לפיד נכתב כי הוא מייצג את הקונפליקטים הפנימיים במדינה, וביסס את מסע הבחירות שלו על מצע של צדק חברתי ו"פוליטיקה חדשה". על פי המגזין, לפיד, המוסיף לתאריו כיום גם את התואר שר האוצר, אמר כי בבחירות הבאות, הוא מצפה להביס את ה"בוס הנוכחי", קרי נתניהו.

 

ברשימה מופיעים גם הזוג הנשיאותי ברק ומישל אובמה, סגן הנשיא ג'ו ביידן, שליט צפון קוריאה קים ג'ונג און, מושל ניו ג'רזי כריס כריסטי, האפיפיור פרנסיסקוס, שחקן הכדורסל לברון ג'יימס, הנערה הפקיסטנית מללה יוסופזאי, שנורתה בראשה על ידי איש טליבאן, הזמרת ביונסה, השחקן דניאל דה לואיס, הדוכסית קייט מידלטון, שחקן הכדורגל האיטלקי מריו בלוטלי, הזמר ג'סטין טימברלייק וחברת הקונגרס לשעבר גבריאל גיפורדס, שנורתה בראשה והפכה לדוברת בולטת במאבק לפיקוח על נשק בארה"ב.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x