$
בארץ

שר השיכון הודיע למנכ"ל מרדכי מרדכי על סיום תפקידו

מרדכי שימש כמנכ"ל משרד הבינוי והשיכון בארבע השנים האחרונות. מוקדם יותר, מנכ"ל משרד הכלכלה והמסחר שרון קדמי הודיע לשר בנט על רצונו לסיים את תפקידו

שר הבינוי והשיכון אורי אריאל הודיע היום (ד') למנכ"ל משרד הבינוי והשיכון מרדכי מרדכי על סיום תפקידו, כך דיווח היום משרד השיכון. מרדכי שימש כמנכ"ל משרד הבינוי והשיכון בארבע השנים האחרונות ולפני כן כמנכ"ל שר התקשורת בתקופה בה כיהן השר אריאל אטיאס. את תפקידו במשרד התקשורת הוא עזב עם כניסתו של השר משה כחלון לתפקיד. בסך הכל עבודתו תחת השר אטיאס מסתכמת בלמעלה מ-7 שנים.

 

שר השיכון אורי אריאל שר השיכון אורי אריאל צילום: אלכס קולומויסקי

  

מרדכי הוא אחד המנכ"לים הוותיקים בשירות המדינה והוא כיהן בעבר גם כמנכ"ל משרד הפנים, מנכ"ל משרד העבודה והרווחה ומשנה למנכ"ל עיריית ירושלים למשאבי אנוש.

 

במסדרונות משרד השיכון נזרקו בשבועות האחרונים שמות שונים של מועמדים לתפקיד המנכ"ל החדש, בינהם משה מרחביה, מנהל מחוז ירושלים שנחשב מזוהה עם יהודה ושומרון וכן מנכ"לים לשעבר שמשרד השיכון כמו שלמה בן אליהו ואבי מעוז. במשרד השיכון לא אישרו את שמות המועמדים ואף מסרו ל"כלכליסט" כי נכון לעכשיו מדובר בשמועות לא מבוססות בלבד.

  

עם כניסתו של המנכ"ל החדש הוא ידרש לנהל את השינוי הארגוני שהתחיל במשרד השיכון הכולל ערבוב אגפים וחלוקתם מחדש, שינוי שיכלול ככל הנראה גם פיטורי עובדים. הנושא הראשון בסדר העדיפויות, אם לשפוט לפי הכרזות של השר החדש יהיה הגדלת השיווקים בפריפריה. מרדכי מרדכי לא היה מעוניין להגיב לידיעה.

 

מוקדם יותר היום, מנכ"ל משרד הכלכלה והמסחר שרון קדמי הודיע לשר הנכנס נפתלי בנט על רצונו לסיים את תפקידו, אחרי ארבע שנים. בימים הקרובים יודיע בנט על זהות המנכ"ל החדש.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x