$
בארץ

ההצעה היחידה במיזם הסיבים של חברת חשמל אושרה כעומדת בתנאי הסף

זהו צעד נוסף בדרך להקמת חברת תשתית תקשורת שלישית נוסף על בזק ו-HOT. ההצעה הוגשה מטעם קונסורציום של קבוצות משקיעים ישראליות ואירופיות ובהם: יהודה זיסאפל, פויו זבלודוביץ', חברת באטם (BATM), קבוצת רפק וחברת ViaEuropa

אסף גלעד 11:2308.03.13

צעד נוסף בדרך להקמת חברת תשתית תקשורת שלישית נוסף על בזק ו- HOT. הוועדה לבחירת משקיע ובעל שליטה במיזם התקשורת של חברת החשמל הודיעה הבוקר (ו') על כך שההצעה היחידה במכרז אושרה כעומדת בתנאי הסף. ההצעה הוגשה מטעם קונסורציום של קבוצות משקיעים ישראליות ואירופיות בהם: יהודה זיסאפל, פויוזבלודוביץ', חברת באטם (BATM), קבוצת רפק וחברת ViaEuropa. ההצעה הוגשה במשותף עם סיסקו כשותפה טכנולוגית של המיזם.

 

 

 

במהלך השבועות הקרובים, ימשיכו הצוותים המקצועיים בבדיקת היבטים טכנולוגים ועסקיים שונים במטרה לקבל החלטה סופית בהמשך. מיזם הסיבים האופטים יהיה מורכב מבעלות של חברת החשמל (40%) ועוד 60% בבעלות המשקיעים.

 

התקנת סיבים אופטייים התקנת סיבים אופטייים צילום: יוסי וייס

 

צביקה חרפק, סמנכ"ל הלגוסיטקיה בחברת החשמל ויו"ר ועדת הבחירה אומר כי ההצעה של הקונסורציום התקבלה ככשירה בתום חודשיים של למידה מעמיקה. "מדובר בשלב פרוצדוראלי חשוב מהמעלה הראשונה, היות ומהווה תנאי הכרחי להתקדמות לשלב האחרון בהליך הבחירה, בסופו יוכרז על השותף הנבחר", אמר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x