$
בארץ

אלעד קרנר מונה ליועץ המשפטי של התעשייה האווירית

הדירקטוריון אישר את המינוי במקום יעקב גלזן, שזכה לביקורת ציבורית בשל חריגות בשכרו בהיקף מיליוני שקלים. קרנר ייכנס לתפקידו באפריל

הדר קנה 11:3431.01.13

דירקטוריון התעשייה האווירית (תע"א) בראשות דב בהרב אישר את מינויו של ד"ר אלעד קרנר ליועץ המשפטי של התעשייה האווירית. קרנר ייכנס לתפקידו באפריל 2013.

קרנר יחליף את בתפקיד את יעקב גלזן שזכה לביקורת ציבורית רבה בעקבות חריגות שכר בהיקף של מיליוני שקלים במשכורתו. דו"ח שהכינה יחידת האכיפה באגף מינהל השכר במשרד האוצר, בראשותו של שמואל נחמני, הביא לכך שגלזן נאלץ להשיב לחברה כ־350 אלף שקל לחברה, בעקבות טעות בחישוב שכרו. במסגרת הסדר הפשרה עם האוצר, שלו הסכימו גלזן והתעשייה האווירית, ההחזר ייפרס לארבעה תשלומים במשך ארבע שנים. כמו כן סוכם כי שכרו החודשי של גלזן, אשר היה בעבר שיאן השכר בתעשיות הביטחוניות, יופחת מ־70 אלף שקל ל־40 אלף שקל.

  

קרנר יליד 1967, נשוי ואב לארבעה ילדים. הוא בוגר אוניברסיטת בר-אילן במשפטים, תואר מורחב הכולל גם קורסים בכלכלה ובמינהל עסקים. בעל תואר שלישי במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן.

 

קרנר הינו מומחה בתחום עיסקאות מסחריות בארץ ובחו"ל הכוללים גם מיזוגים ורכישות. מומחה בדיני חוזים, דיני חברות, דיני קניין וקניין רוחני. ניהל וליווה פעילויות במדינות שונות בחו"ל. שימש כיועץ משפטי לחברות ישראליות וזרות. הוא אף שימש כמרצה באוניברסיטת בר-אילן, עו"ד שכיר ושותף במספר פירמות מובילות של עורכי דין. החל משנת 2002 ועד היום משרת כשופט צבאי. בשנים 1997-2009 היה יו"ר וועדת ערר לענייני ארנונה בעירית גבעת שמואל.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x