שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בארץ

שי אגסי נפרד מבטר פלייס: "אמשיך ללוות את החברה כבעל מניות אבל לא כמנכ"ל"

הבוקר נחשף ב"כלכליסט" כי חברי הדירקטוריון הדיחו את אגסי מתפקיד מנכ"ל החברה. במכתב פרידה שהעביר לעובדים נכתב: "אוון וקפלן הולכים איתנו דרך ארוכה, וכמנהלים יובילו גם את החברה לפרק הבא שלה. אני מברך אותם ואת חברי הבורד שלנו בברכת הצלחה בדרך הלא קלה שעדיין מצפה לכולנו בשנים הבאות"

כתב כלכליסט 16:2302.10.12

"החודש לפני חמש שנים הכרזנו בניו יורק על הקמתה של חברת בטר פלייס. אז עוד היינו מעיין קוריוז בעיניי לא מעט אנשים. היום אנחנו מציאות שנוסעת מליוני קילומטרים בכבישי שתי מדינות". כך כותב שי אגסי במכתב פרידה ששלח לעובדי בטר פלייס.

 

 

 

הבוקר חשף "כלכליסט" כי אגסי הודח מתפקידו כמנכ"ל בטר פלייס העולמית. את אגסי יחליף הממונה על הפעילות של בטר פלייס באוסטרליה, אוון ת'ורנלי.

 

אגסי על רקע המכונית החשמלית אגסי על רקע המכונית החשמלית צילום: עמית שעל

"במידה לא מבוטלת, כל אחד ואחת מכם עבר את מה שעברתי אני בחמש השנים האחרונות, ולכן יכול להבין כשאני אומר שאין אושר גדול יותר מלראות חלום רחוק שחלמתם קורם עור וגידים והופך למציאות", כותב אגסי וממשיך, "חלום שמתחיל ברישומים ומחיקות על לוחות וחלונות, ומתגשם במכוניות אמיתיות שנוסעות על הכביש, טעונות בחשמל בלבד, וברשת ארצית של תחנות להחלפת סוללות כדי לתמוך במיזם שיגמול את העולם מהתלות בנפט".

 


  

בהמשך מוסיף אגסי, "אמשיך ללוות את החברה כבעל מניות וחבר בורד, אבל לא כמנכ"ל החברה. אוון וקפלן הולכים איתנו דרך ארוכה, וכמנהלים יובילו גם את החברה לפרק הבא שלה. אני בטוח שהם יעשו עבודה נפלאה. אני מברך אותם ואת חברי הבורד שלנו בברכת הצלחה בדרך הלא קלה שעדיין מצפה לכולנו בשנים הבאות".

 

את המכתב מסיים אגסי בנימה אישית, "גם אם לא כמנכ"ל, הלב שלי תמיד יהיה כאן, בבטר פלייס, מתוך הזדהות מוחלטת עם החזון, עם האנשים הנפלאים שהלכו איתי את הדרך המרתקת והחדשה הזאת, עוד ממש מהימים שהיתה חלום. אני חייב לכם כל כך הרבה, ולעולם לא אשכח אתכם, לא משנה איפה אהיה אני ואיפה תהיו אתם. אני אוהב את כולכם אהבה אמיתית ומיוחדת, ומרגיש שיש ביננו ברית שיש בין אחים. מה שבטוח הוא שאחשוב עליכם בכל בוקר כשאכנס אל המכונית החשמלית שלי".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x