$
בארץ

החשד: ניצב ניסו שחם ביצע מעשים מגונים, קצין אחר טייח

שעות אחרי שהתגלה שמפקד מחוז ירושלים יצא לחופשה על רקע חקירה בעניינו, החשדות החמורים מתבררים: הטרדה מינית, מעשה מגונה ובעילה אסורה בהסכמה בשוטרות תחת פיקודו

עומרי אפרים, ynet 12:3726.07.12

ניצב ניסו שחם חשוד בהטרדה מינית, מעשה מגונה ובעילה אסורה בהסכמה שביצע לכאורה בשוטרות תחת פיקודו. בית המשפט הסיר הבוקר (יום ה') את צו איסור הפרסום אשר היה על הפרשה. בעקבות כך יצא ניצב שחם לחופשה מתפקידו.

 

במסגרת הפרשה נחקר באזהרה במחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) גם תת-ניצב ניסים אדרי, מפקד מרחב ציון, בחשד לכך שקיבל דיווחים בנוגע להתנהגותו של ניצב שחם - אך נמנע מלטפל בהם כמתחייב על פי הדין.

 

ניסו שחם ניסו שחם צילום: עטא עוויסאת

 

במשרד המשפטים אמרו כי שני הקצינים הבכירים שיתפו פעולה בחקירתם ובסיומה הודיעו השניים שבכוונתם לבקש לצאת לחופשה. בסיום החקירה הם שוחררו ונאסר עליהם ליצור קשר עם המעורבים בפרשה.

 

בשלב זה, החקירה בעיצומה ומעבר לכך לא ניתן להוסיף פרטים.

 

מוקדם יותר דווח כי גם השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' עודכן בפרטים. מי שמונה למלא את תפקיד מפקד מחוז ירושלים במקום שחם הוא ניצב מני יצחקי.

 

ניצב שחם עורר סערה בשנת 2005, כאשר תדרך באופן בוטה את פקודיו בהפגנת ימין בכפר מימון ואמר "אני מכיר את החרדים האלה... אני רוצה מעצרים, מעצרים זה מה שישבור אותם...", "אם יהיה צריך, אז יש להכות באלות, נמוך....", "שישרפו, חרא עליהם", ו"אני לא זונה שפותחת את הרגליים... שישלמו". הוא ננזף ונקנס, אך בשנה שעברה מונה למפקד מחוז ירושלים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x